Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt koraterhes,4 és 12...

Vannak itt koraterhes,4 és 12 hetes közötti kismamák?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat/kérdéseket/azokra válaszokat olvastam volna...
2009. jún. 29. 13:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szia en 8hetes vagyok,mi a kerdesed??????
2009. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Kérdésemet feltettem, viszont jó lenne olvasni kérdéseket, tapasztalatokat hogyan alakul a terhesség, vizsgálatok stb.

Ha már nem a teherbeesés link vonatkozik ránk, itt szerettem volna egy kicsit "böngészni", de mindenki a 2.-3. trimeszterben van.

2009. jún. 29. 13:50
 3/27 anonim ***** válasza:
Szia, én a 11. hétben vagyok.
2009. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Babonából nem kérdeznek/írnak?
2009. jún. 29. 13:51
 5/27 A kérdező kommentje:

Kedves 8-12 hét előttiek!

A Terhesség témából gondolom szívesen olvasgatjátok, hogy mi lehet később...


Nem hiányzik az első trimeszter témája, ami végülis érint?

2009. jún. 29. 13:53
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia én 6 hetes 6 napos vagyok én sok kérést feltettem meg válaszolok is amire tudomók.

Most indulok életem első ultrahangjáraés persze dokihoz egybekötve ez lesz az első talink és nagyon izgatott vagyok hogy életembe először láthatom a kisbabám...

2009. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
szia! én 9 hetes vagyok, és már egy csomót kérdeztem, és mivel első trimeszteres vagyok, és is a hasonló korú kismamák jelentkezését várom. Nekem problémás a terhességem, már volt egy vetélésem, tegnap vagy mikor épp egy kérdésemben boncolgattam, hogy szabálytalan a petezsákom, és félek az újabb vetéléstől. Te hogy érzed magad?
2009. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 11 hetes. Azért nem kérdezek, mert itt szinte minden kérdésemre megtalálom a választ, egy-egy kérdést feltettek már előttem százan, akkor én minek kérdezzem meg ugyanazt. Meg van orvos, aki érti a dolgát, tőle is lehet kérdezni, meg anyumtól is, ha valami van.
2009. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Kedves 13:53!

Téged milyen tapasztalat segített az itt olvasottak közül... ha nagyobb számban lennének :-)...

2009. jún. 29. 13:55
 10/27 A kérdező kommentje:

Én még nagyon "fiatalka" vagyok, a hét vége felé leszek 5 hetes. Kicsit babonás is vagyok erről "beszélni", de olyan jó lenne itt olvasni "fiatalabb" terhességű hozzászólásokat...

35 éves leszek, így lehet, hogy jobban izgulok...

Van már egy tündéri kisfiam.

2009. jún. 29. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!