Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhes kismamák, hogy...

Koraterhes kismamák, hogy bírjátok ezt a meleget?

Figyelt kérdés

Első terhességemnél semmi baj nem volt, de most 8 hetesen egész nap ájuldozom, szédülök, émelygek és sokszor úgy érzem hogy ha nem fekhetek le, meghalok...

Sokszor semmihez nincs kedvem, még főzni, mosogatni sem...pedig azt kell.

És akkor itt a 13 hós lányom, akit nem hagyhatok magára...

Jaj de várom már, hogy vége legyen ennek az álmos-fáradt korszaknak...


2009. júl. 21. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Időnként fel bírnék borulni és állva elaludni... bóbiskolok a HÉV-en, villamoson... napi 12-13 óra alvás sem elég...

6,5 hetes km

2009. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

elfelejtettem bírni (no csak ennyire vagyok fáradt... :)


nehezen viselem a meleget... örültem is a hétvégi átmeneti lehülésnek... kint lógtam az ablakban és még a fülemen is a hűvös levegőt szívtam... :)

6,5 hetes km.

2009. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, én szédülök ha már 36 fok van, tényleg még a férjemnek kellett kikísérnie a WC-re is, mert úgy néztem ki mint a ki bedrogozott (bár még nem próbáltam, nem is fogom).

Ezen kívül én is mormota vagyok vagyis lennék, csak nem bírok aludni a nagy melegben, csak fekszek és folyik a víz mindenhol, pedig vékony vagyok, és nem vagyok egy izzadós fajta. Kitartás, már csak nem tart olyan sokáig! :)

7. hetes km

2009. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Napi 12-14 órát ülök egy fa fagyisbódéban a balcsin. Kint 35 fok, bent min. 45:( Saját vállalkozás, muszáj csinálni. és hétközben csak én tudok itt lenni. Mire éjjel bemegyek kb. 2 óra, reggel 9kor ébresztő, mert nyitni kell. nehéz, de ki lehet, ki kell bírni. pénteken megyek nődokihoz, remélem minden rendben lesz, s azon a napon kicsit majd pihenek:)

7 hetes km.

2009. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam orvosnál,de kb 6 hetes lehetek,és nagyon megvisel a meleg.A fiamnál semmi bajom nem volt,mondta is a férjem,hogy ez a baba biztos lány lesz-ő érzi.

Mondom ,nekem mindegy,hogy milyen,csak ne kínlódnék ennyire.

2009. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt hittem, ez a gond csak a végső idősöket kínozza, de látom nem...

Akkor tartsunk ki csajok, pénteken állítólag megint jön a hideg..

2009. júl. 21. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
13hetes vagyok, de még mindig gyötör az álmosság, és akkor nekem meg itt van a 2éves fiam, aki után egész nap rohangálni kell, de ez van, ki kell bírni.:)
2009. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 5 hetes vagyok de én pont azzal szenvedek hogy nem tudok elaludni éjjelente.forgolódok és ki-be takarozók. hol megizzadok hol meg fázok. Ilyen van vkinek?

2009. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is felváltva fázok és izzadok :) Biztos a magasabb hőmérsékletünk miatt van.

7. hetes km

2009. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!