Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvashatnék a 30 és 35 év...

Olvashatnék a 30 és 35 év fölötti koraterhes kismamák tapasztalatairól, aki testvérkét vár (vagy első babát)?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy minél jobban figyelem magam, hogy jól alakuljanak a dolgok, mindig találok valamit amiért izgulhatok...
2009. júl. 1. 10:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat 31 évesen szültem...nem tudom pontosan mire vagy kíváncsi, kicsit részletesebben légyszi.
2009. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én 30 évesen szültem (6hónapja) a második babámat.

Mire vagy pontosan kíváncsi???

2009. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Volt-e valamilyen "nehézség", valami váratlan jó vagy rossz esemény, korunknál fogva nagyobb fáradékonyság, ingerlékenyebb időszak, munkahelyi nehézségek, táppénz, stb.
2009. júl. 1. 10:54
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Négy hónapja szültem a harmadik gyerekemet a 34-ik születésnapom után pár nappal. Én valahogy azt vettem észre magamon, mintha minden simábban, zökkenőmentesebben menne és nem izgulok mint az első vagy a második babánál szóval nyugisabb az egész. Gyors szülésem volt (de túlhordtam őt is) viszont a testemnek egy kicsit több idő kellett, hogy regenerálódjon. Te miért izgulsz?

2009. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
33 évesen első terhességem missed ab-bal végződött, második terhességből első gyerek 34évesen. Nincs összehasonlítási alapom, mert korábban nem volt terhességem. De azon kívül, hogy nagyobb egy kicsit nagyobb az esély vmi genetikai bibire, maga a terhesség nincs miért más legyen, különösen ha jó karban vagy:)
2009. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Hát igen. Egy kicsit fáradékonyabb voltam,és többet sírtam akármilyen hülyeségen elbőgtem magam.A 36 héttől egy kicsit fájt a derekam,és sokkal több jóslóm volt mint az első terhességemnél. (20 évesen)

De fantasztikus terhesség volt!!!!Már tervezzük a harmadikat.6 hós baba anyukája.

Második voltam

2009. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Szia! 34 múltam,áprilisban született meg a lányom(első gyerek).Az égvilágon semmi gond nem volt,szinte végig dolgoztam,még az utolsó napon is lépcsőztem,bevásároltam.A szülés gyors volt(6óra).Szerintem az is sokat számít ,hogy az ember lánya mennyire hagyja el magát.
2009. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindenkinek! :-)

Kicsit lestrapáltabb a szervezetem, de talán edzettebb. Az első gyermekem váratlanul "érkezett" 2000-ben mindenféle aggodalom, izgalom nélkül, leszámítva az orvosi tévedéseket, most viszont terveztük és gyógyszer segítsége kellett. Félek, aggódok, hogy minden rendben menjen.

Leállítottam magam, hogy ne mérjem a hőt, a hüvelyváladékot ne figyeljem, az egyéb tünetek vizsgálódásáról le kellene szoknom, lentebb volt egy kérdésem a lábpuffadással kapcsolatban is...

Még nagyon korai a terhesség, de bízom a jóIstenkében, hogy végig segít az úton...

2009. júl. 1. 11:12
 9/24 A kérdező kommentje:
... és van még olyasvalaki, aki jelenleg kismama 30, 35 fölött? :-)
2009. júl. 1. 11:13
 10/24 anonim ***** válasza:

Szia!

4 hete szültem 32 évesen. Sokkal könnyebben vettem a terhességet, mint az elsőt. Nem volt semmi probléma, pedig az első terhességem alatt(25 évesen) gyógyszert kellett szednem, mert magas volt a vérnyomásom. Igaz, a szülés egy kicsit elhúzódott, de ott sem volt semmi probléma. Jóslóim csak nagyon ritkán voltak, derekam nem fájt, nem vizesedtem.

2009. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!