Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen mit gondoltok el...

8 hetesen mit gondoltok el mehetek lagziba?

Figyelt kérdés
Egy picit barnázok de szedem a duphastont 2*2-őtés 3*1rutascorbint mert már volt egy vetélésem sajna.Akkor is barnáztam ami akkor erősebb volt sokkal mint most és akkor is utaztam (utána nagyon sokkára vetéltem el nem ahhoz volt köze ).Nem táncolnék és nem is maradnánk sokáig csak nagyon szeretnék ott lenni mert az egyik legjobb gyerekkori barátom lagzija és mivel Cipruson élnek nem sokat találkozunk .A lagzi kb270km -re tőlünk lesz megtartva és úgy gondoltam hogy 2nappal korábban mennénk hogy közbe pihenni is tudjak a lagzi és az utazás között.Vacillálok rajta úgy gondoltam hogy tanácsként szívesen fogadok pro és kontra válaszokat is köszi
2010. febr. 1. 16:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én nem biztos,hogy kockáztatnék.elég sokat kellene utaznod.
2010. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nagyon vágysz rá, elmehetsz, de tényleg nagyon vigyázz.


Egyébként drukkolok a babához, biztos nagyon szép kislány/kisfiú lesz, ha még az odébb is van:)

2010. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ilyen előzményekkel biztos nem mennék el.
2010. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem elmehetnél.A legnagyobb gondot a közlekedés jelentheti.Nagyon rosszak,és napról-napra változóak a közlekedési viszonyok,és messze is kellene mennetek.Ezért gondold meg jól,hogyan döntesz.
2010. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan menj el!Ha nem gyalog teszed meg azt a 270km-t, akkor nem lesz bajod.

A másik meg az, hogy otthon is ugyan úgy elvetélhetsz ne adj Isten, mint az autóban vagy a lagzin egy széken ücsörögve.

2010. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
az első vetélésem itthon történt semmi előzmény nélkül semmi görcs semmi vérzés csak egyből elfolyt a magzatvíz és vége volt egy csodálatos terhességnek ezért én is úgy gondolom hogy a baj az akárhol elő jöhet de azért félek .A dokim azért nem ajánlaná a dolgot mert sok ember és nehogy elkapjak valamit de be vagyok oltva és száj maszkom is van egy tucat biztonság kedvéért .
2010. febr. 1. 17:09
 7/18 anonim ***** válasza:

Én elmennék a helyedben.

Otthon is elvetélhetsz a fotelban, és a betegségeket a boltban is összeszedheted, vagy a párod hazaviheti.

Ha egy baba el akar menni, akkor úgyis elmegy.

2010. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem menj nyugodtan és igen is érezd jól magad!!! Az én orvosom azt mondta, hogy a 30. hétig nyugodtan bevállalhatok több órás utakat, csak két-három óránként áljunk meg 10 percekre. Használd ki ezt a lehetőséget, mert később csak bánni fogod.:)A lényeg, hogy nagyon vigyázz magatokra! Jó szórakozást!
2010. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást utolsó válaszolónak lenne egy kérdésem :neked is volt problémád a terhesség alatt mármint barnázás meg ilyenek ?az orvosi tanács miatt kérdezem
2010. febr. 1. 18:15
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia, ahogy az egyik elozo valaszolo is irta, otthon a fotelben is elvetelhetsz, nem lenne szabad ennyire felned! Persze szornyu egy veteles, nekem is volt, de ez semmiben nem akadolyozott meg a mostani terhessegem soran es mostmar szules elott allok, semmi bajunk nincs. Utazni is utaztam, 2szer is hazarepultem a terhesseg alatt, pedig az sajnos kozel egesz napos utazast jelent, megsem tortent semmi. Ha egy baba maradni akar, akkor tenlyeg marad. Csak pozitivan, nem szabad mindig a legrosszabbra gondolni, az elet nem all meg, mert terhes vagy! Erezd jol magad es ne gorcsolj! :)
2010. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!