Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves anyukák, kismamák, ti...

Kedves anyukák, kismamák, ti is egy dagadt tehénnek éreztétek/érzitek magatokat az utolsó hetekben, vagy csak engem áldott meg vele a sors?

Figyelt kérdés
a rohadt disznónak érzem magam, aki nem fér bele a saját ruháiba, és soha többé nem is fog, fel is vagyok vizesedve, már mozogni is úgy mozgok, mint egy lumbágós pingvin, rohadtul undorodom magamtól. Más is érzett így? amúgy csodálatos a terhesség...főleg nyáron:) 33hkm
2012. máj. 25. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezzel nem vagy egyedül, nyugi :)

én már csak moby dicknek hívtam magamat az utolsó időszakban ;)

2012. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én vízzel telt lufi, óriási pattogatott kukorica, dagadt disznó és bálna voltam önmagam előtt. De ha már így mondod, vsz. tehén is lehettem volna. :D

26 kg volt rajtam... ebből 20 szinte rögtön lement szülés után, a maradék meg... tuti, hogy egyszer le fog menni, de nem mostanában...

2012. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem. Mert én pont a másik véglet vagyok.

Voltam vagy 44 kg mikor teherbe estem, 58-al mentem szülni és szülés után le is olvadt rólam minden.

Ez nem dicsekvés akart lenni, mert én viszont nagyon szerettem volna megtartani a kilókat... de a sors ilyen véznának teremtett.

2012. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én Anyagolyó voltam. A fiammal "utáltam" terhes lenni, nyár és vizesedés miatt, sajna alig bírtam menni, 30perc után kézen jártam volna ha tudok:(

De nem a kilók miatt volt a bajom, csak a meleggel.

A csajosommal kopkop a végén is imádtam a terhességet, tél, és nem vizesedtem:D De kicsit frusztrált, hogy nem látom a lábujjaim, vagy a fiam, ha elbújt a hasam alá.

Ami a kilóimat illeti, hát átveszek pár kilót, a 62kgm picit kevés, bár most picit híztam:D nekem ezért nincs egy göncöm sem:S

2012. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hát jó tudni, hogy ezzel az érzéssel nem vagyok egyedül... mindenhol azt olvasom, hogy jajj de milyen jó a terhesség, meg élvezték, meg aki teherként fogja fel, és erre nem képes a gyerekéért az ilyen szar meg olyan szar... szeretem a gyerekem, és a szülést is ki fogom bírni érte, de sajnálom én nem érzem az életem legjobb időszakának a terhességet.. marhára megszabadulnék már tőle, és inkább babáznék
2012. máj. 25. 18:05
 6/11 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! 22. hétnél tartok, 2. gyerkőc. A fiamnál télen voltam bálna. De most... Még fele hátra van, és lesz még melegebb is de nem bírom ezt sem, már most is nagy hasam van. Külföldön élünk, rohadt meleg van most is, alig bírtam megmaradni a játszón. Július-augusztusban valószínű minden körülöttem lévő vékony nőt kinyírok a szememmel... :) 69-el kezdtem, most 76 vagyok... Szóval nem soká leszedem szerintem a tükröket. :)
2012. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezen már én is gondolkodtam, hogy a mérleget kivágom a csukott ablakon, a tükröket meg ripityára töröm:) Mi is külföldön élünk, Anglia, most marha meleg van itt, teljesen kikészít.. főleg ez a vizes boka bakker... mint egy mamut:)
2012. máj. 25. 18:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kétszer szültem és mindig bálnául éreztem magam. Nem híztam sokat,de nagy hasam volt, nagy babáim születtek. Egy nagy has voltam csak, nehéz volt.. váááá!Na meg a láb és ujj-kéz dagadás.. Most újra babás vagyok, még nem érzem bálnának magam.. De ami késik nem múlik..29 hkm.
2012. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia.De jót nevettem ezen a kérdésen:D

A lumbágós pingvin eléggé jellemző rám is,főleg mivel medencecsonti problémáim vannak,eleve nem tudom összezárni a lábaim:D Nem vagyok hatalmas,de az eredeti alkatomhoz képest nagyon is.Főleg a hasam,na meg vizesedem is.Utolsó hetekben még azért feljött 3kg.

41.hét

2012. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azért ezt nem érztem, de nagyon macera és nehéz volt már főleg az utolsó 5-6hét.

:)

De csak kitartást!

2012. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!