Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fájdalomcsillapítót...

Milyen fájdalomcsillapítót érdemes bevenni?

Figyelt kérdés
Fejfájásra, fogfájásra, stb. A terhesség elején vok még.
2008. ápr. 24. 15:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

paramax raphid.próbáld előszőr féltabblettával.ez recpt nélkül kapható, nekem bevált.

boldog babavárást

2008. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi! A Panadolt is hallottam, az is jó lehet?
2008. ápr. 24. 15:26
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
Az elején semilyet!!!!!!! Nem szabad! Veszélyes bármilyen gyógyszer a babára nézve, az elsö 3 hónapban!!!
2008. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
OK: Nem is akartam, csak a biztonság miatt...
2008. ápr. 24. 15:27
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló vagyok.

a tartós fájdalom veszélyesebb, mint egy-két szem tabletta.a fájdalomtól akár be is lehet lázasodni, az meg végképp nem jó.

de ha bemész egy patikába, és elmondod, hogy babát vársz, hány hetes terhes vagy és fájdalom csillapítóra van szükséged, majd adnak valamit.értenek hozzá.

2008. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Még 1x köszi!!
2008. ápr. 24. 15:29
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Ha őszinte választ akarsz, egyiket sem érdemes bevenni!!! Az első három hónapban meg kifejezetten tilos!! Ha fáj a fejed, feküdj le, vagy masszírozd, de ne vegyél be semmit!

Ha meg a fogad fáj, melegítsd valamivel, és menj fogorvoshoz! Olvasd el a betegtájékoztatókat, és meglátod, mindnél írják, hogy csak nagy körültekintéssel lehet beszedni orvosi engedéllyel, de nem az első 3 hónapban!

Te döntesz, de nem vagy már egyedül!

2008. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem teljesenrtem hogy miert irja a tabletta papirjan hogy terheseknek is szabad szedni ha artalmas???en is beszedtem egy pirinest mert nagyon fajt a fejem ,9 hetesen..
2008. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

nem minden gyógyszert ismer mindenki, csak azt tudja hajtogatni aminek látta a tájékoztatóját és rávan írva , hogy nem ajánlott / nem nem szabad, csak nem ajánlott /.vannak gyógyszerek amiket lehet szedni.

és különben is .szerintem túlzás viszik ezt a gyógyszer elleneskedést.általában a 5.héttől tudja meg az ember lánya, hogy babát vár, és akkor mi van az addig bevett gyógyszerekkel?alkohollal?cigarettával?

vannak itt olyan kérdések is, hogy " ártottam-e a babának, ha eddig cigiztem,, de most már hogy 5perce tudom, nem cigizek?"keress, rá ilyen kérdésekre.nem , nem ártottál...stb.

hát az olyan gyógyszerrel sem fogsz ártani, amit lehet szedni, mert az van a tájékoztatóján!

de "kérdezze meg gyógyszerészét, kezelőorvosát"

2008. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
A 2 válaszoló vagyok! Én is bementem a patikába hogy fejfájásra adjanak valamit, mert azt hittem szétrobban a fejem annyira fájt! Semmit nem adtak! Azt mondták birjam ki! Az egész terhesség alatt 1 szem gyógyszert sem vettem be! Kilehet birni bármit! Mindig a babó legyen elötted!39 hetes kismama
2008. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!