Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskemétiek! Ajánlanátok...

Kecskemétiek! Ajánlanátok nekem szülésznőt?

Figyelt kérdés

Van magánorvosom, de nem fogom külön fölkérni h jöjjön be a szülésemre. Már szültem nála, akkor sem mondtam, mégis jött. Viszont most szeptember4-re vagyok kiírva, és ugye akkor lehet h nem is lesz az országban...főleg ha hamarabb jön a bébi.

Szülésznő kellene...csak sajnos nem ismerem őket.


2009. jún. 29. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én sajna ajánlani nem tudok :( de nagyon érdekelne engem is egy szülésznő! Az meg pláne hogy mennyit kell adni nekik ha felkérjük?
2009. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kecskeméti vagyok, és egy szülésznőt ismerek, aki nagyon lelkiismeretes és aranyos: Miklós Márta. Ő csinálja az Izsáki úti kórházban a szülésfelkészítőket is, ha jól tudom.
2009. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Védőnőm is őt ajánlotta.

Szerinted fölhívhatom, vagy keressem föl a kórházban? HOgy megy ez?

Köszi!

K.

2009. jún. 29. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem pont nem szimpi aki a felkészítőt tartja :(! De remélem sikered lesz:)nála!
2009. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem szimpa neked, mert eléggé karakán, határozott nőci, de nagyon toppon van szakmailag. Szerintem ha mégy UH-ra a kórházban akkor próbáld "elkapni". Ha nem megy, akkor meg beszélj vele telefonon. (Szerintem.)
2009. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miklós Márta?!WÁÁÁ..Én már a neve hallatán is kiütést kapok..:S
2010. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én semmi jót nem hallottam róla, egy kedves szó nem hagyja el a száját , ahogy mosolyogni sem sokan látták még. Én biztos nem választottam volna őt. Nekem nem volt fogadott így csak annyira emlékszem ,hogy Kriszta volt a szülésznőm és sokat segített.
2010. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!