Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szul - szult mostanaban...

Ki szul - szult mostanaban Angliaban?

Figyelt kérdés
Eszter vagyok, jovo keddre vagyok kiirva, mar levelezunk valakivel, aki itt lakik, es mostanaban szul, es akinek van egy babaja, jo lenne hallani, hogy vagyunk egy paran... es kinek mi a tapasztalata itt.
2009. jún. 29. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fent vagy iwiw-en, keress rá a Babavárók című topikra, ott vannak sokan4
2009. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ugy nem talaltam meg, irjatok, ha van kedvetek.
2009. jún. 29. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is itt vagyok, itt szültem hét hónapja és most várom a második babát.

2009. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En Eszak-Irorszagban vagyok, ha gondolod tarthatjuk a kapcsolatot :-!
2009. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, en Coventry-ben vagyok, elvileg jovo keddre varom a babat, irjatok az emailcimemere, ha van kedvetek arrol kik vagytok, a babatokrol, hol tartotok, vagy hogy ment a szules, stb. :)
2009. jún. 30. 20:10
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok, én is Angliában élek a férjemmel és most várjuk az első babánkat. Kisfiú lesz és a HOPE Hospital-ban, Manchesterben fogunk szülni, ha minden a terv szerint megy. Én elégedett vagyok az itteni ellátással és terhesgondozással. Márc. 04-re vagyok kiírva :-)
2010. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!