Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgoztatok a terhesség...

Meddig dolgoztatok a terhesség alatt? Hogy bírtátok a hányingeres időszakot a munka miatt? (milyen munkátok van? )

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem voltam hányingeres,semmi tünetem nem volt.Na de még csak kívánós sem voltam.A 28.hétig dolgoztam.Egyébként bankban dolgozom,ülő munkát végzek.Csak azért dolgoztam a 28.hétig,mert nem tudtam már egész nap ülni.
2012. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
6-7 hétig dolgoztam. Oviban dolgoztam/dolgozom mint dajka. Fertőzés veszély, és a cipekedés miatt nem dolgoztam. Az első 3 hónapban semmi hányingerem, rosszullétem nem volt. Utána kezdtem hányni, de nem sűrűn.
2012. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

30. hétig dolgoztam, projektmenedzser vagyok. Nagyrészt ülőmunka, ill. egyik megbeszélésről kell átmenni a másikra :-) Tovább azért nem tudtam dolgozni, mert veszélyeztetett terhes voltam, és akkora volt már a hasam, hogy nem tudtam leülni az íróasztalhoz.

Hányingerem sosem volt.

2012. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia


28. hétig fogok dolgozni. Tanár vagyok, júliustól jön a nyári szünet így csak addig dolgozok. Szeptemberben már nem megyek vissza, szeptember közepére várjuk a kicsit.


A rosszullevős időszakot viszonylag jól viseltem, bár elég sokáig tartott kb 16. hétig. Eddig összesen két hetet voltam táppénzen, az is egy kis vérzés miatt volt.

2012. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Fertőzésveszély? Huha.


Én olyan emberek közt dolgozok akik koszosak, büdösek. Cigányság és hajléktalanság között. Akkor? Meddig dolgozhatok majd?

2012. máj. 27. 20:17
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi tünetem nem volt,így végig dolgoztam.Egyik nap még dolgoztam a másik nap szültem.Irodában dolgoztam.
2012. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
2. vagyok. Én azt ajánlom, hogy ne sokáig. Én a babám érdekeit néztem szem előtt. Hasonló cipőben járunk, csak téged és a babád másfajta veszély fenyeget mint ami engem fenyegetett.Téged a felnőtt betegségek (pl. ótvar, rüh és társai). Engem a rózsahimlő, bárányhimlő, na meg nálunk is voltak nagyon koszos gyerekek. kb. 4 hetesen derült ki, hogy terhes vagyok (késett,így már mentem is a dokimhoz, megvizsgált kézzel, és érezte) következő héten UH (már volt szívhang 5,5 hetes lehettem). Következő héten ki is írattam magam. De ő is jobbnak látta. Így is görcsölgettem már mire végeztem a munkámmal.
2012. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Jo jo. De ha táppénzre megyek a fizetésem 70%-át fogom keresni értitek? Anyagilag az olyan kiesés hogy kegyetlen!
2012. máj. 27. 20:26
 9/21 A kérdező kommentje:
nem értem. 70% táppénz plusz a csp sem hozza össze az egy havi fizetésem, ez egy mocskos dolog, igy az emberek nem szülnek inkább......
2012. máj. 27. 20:33
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Émelygéses időszakom volt, hányni keveset hánytam.

A 4hónapig végig dolgoztam, aztán közös megegyezéssel ejöttem táppénzre.


Az Én munkám sok kocsikázással, kocsiba ki-be, jó időbe, rossz időbe, volt hogy hétvégén is, előnye annyi volt, hogy kötetlen volt a munkaidőm így ha reggel kicsit rosszul voltam nem befolyásolt a munkában, mert akkor indultam el amikor akartam.

2012. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!