Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felujítás terhesen árthat?

Felujítás terhesen árthat?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szinte mindent ugyanúgy csinálok, mint eddig, de azért nagyon kell vigyázni. Például: ne érintkezz vegyszerekkel, ne erőltesd meg magad, és ne emelgess súlyokat. Viszont apránként szépen lassan csinálgathatod a dolgokat!
2008. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én nem igazán tudtam pihenni terhesen. Volt egy fix munkahely, mellette van egy pizzériánk és éppen építkeztünk, hogy mire jön a baba minden rendben legyen. Volt,hogy reggel 6-tól éjfélig nyomultam, nagy pocakkal is. Ha úgy éreztem sok volt, pihentem kicsit és folyt köv. Létrára másztam, mindenfélét csináltam, de csak azt amit bírtam. Nem igazán pihentem, csak az utolsó hónapban, akkor már csak ültem a pizzériába a pult mögött. :) Szép egészséges babám lett, majd 4 kilóval született.Szoptatom és szépen gyarapszik, kiegyensúlyozott baba.

Szerintem, amit úgy érzel hogy bírsz, csináld, de ha fáradt vagy, pihenj!

2008. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mi terhesen költöztünk, felújítottunk, közben kemény fizikai munkát végeztem, illetve végzek ma is (28 hetes vagyok). Lovaink vannak, simán almozok, etetek, itatok. Ha nagyon fáradtnak érzem magam, kicsit pihenek, aztán folytatom. Eddig nem volt semmi gondom, minden eredmény tökéletes, a baba örökmozgó benn a pocimban. Szerintem mindenki érzi, mennyit bír, oda kell figyelni a testünk jelzéseire. Akkor nem lehet baj.
2008. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


24 hetes voltam,amikor nekiálltunk.Azóta van új járólap,csempe,beépített konyha,kitapétázott kifestett nagyszoba,új bútorok,amik az IKEÁból jöttek,így azt a férjemmel ketten raktuk össze...most 36 hetes vagyok,és most kezdünk vele végezni,bár már jó ideje nem engedi a férjem,hogy nagyon beleavatkozzak a lakás felújításba,és nem is lenne rá időm...

2008. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szio

Mi most fejeztuk be, hat nem egy leanyalom az biztos !

de ha elfaradsz leulsz es pihensz vagy szunditasz egy picit , egy hetel hamarabb kesz lettunk volna ha nem vagyok terhes de igy is csak vege lett.

Szoval artani nem art de tobbet kell pihenni plusz nekem elegge feldagat a labam es a kezem meg mindenem mert kicsit tulhajtottam magam az utolso ket napban most pihizek 2 vagy 3 napig az bizti,

egy terhesseg sem egyforma ki ugy ki amugy viseli , csak tud a hatart es pihi ennyi a lenyeg es akkor johet a felujjitas,

bar en meg egyszer nem vagnek bele!

sok sikert

egy 25 hetes kismama

2008. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi most kezdjük a felújítást, próbálok majd nem emelni, meg cibálni mindent, de ha nincs baj, akkor szerintem mindent lehet csinálni.

19 hetes kismama

2008. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ez nekem is kérdés volt korábban ,így utánanéztem kicsit. Nekem a festéssel járó szagokkal kapcsolatban voltak aggályaim, hiszen azt higítók okozzák.

Le is írtam a blogunkban, amit találtam a kérdésről.

[link]

Röviden: lehet pl.: falat festeni, ha betartasz pár hasznos tippet.

2010. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!