Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti el mernétek menni 1 hétre...

Ti el mernétek menni 1 hétre nyaralni a Balatonra 4 hónapos terhesen?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Miért ne mernék elmenni?!Én még 37 hetesen a nyaralónkban voltam,a Balatonon.Az már más kérdés,hogy fürdesz-e a tóban.Én nem mernék.Fertőzésveszélyes.Persze jobb,mint az uszoda stb. de nagyon sok fertőzést lehet ott elkapni.

Hidd el!Sok példát tudok felsorolni.A barátnőim se fürödtek.Lehet az ég világon nem lesz semmi,de ha mégis?!Sokkal jobb vigyázni.Ha bármi baj történik meg tudnád bocsátani magadnak?!Mert én biztos nem.Persze én nem akarlak befolyásolni semmiben,ahogy érzed.De a magához a Balatonhoz természetesen elmehetsz.

2012. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
persze, mi olyan bajod lehet a napon víz mellett ami itthon ne történhetne meg?
2012. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Természetesen, csak a fertőzésveszély és esetleges felfázás miatt nem fürödnék.
2012. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? En is 4 honapos vagyok, jovoheten keszulok hazalatogatni Magyarorszara.
2012. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen el. Kérdezd meg a védőnődet vagy az orvosodat, mert lehet kapni olyan izét(most nem jut eszembe, hogy mi is az pontosan), ami véd a fertőzésektől. Tavaly én is rákérdeztem, és bele is írta a kiskönyvembe, de olvashatatlan.
2012. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én még 34 hetesen is el merek menni.... 4 hónaposan vígan mentem volna, ha nem lett volna 10 fok... :o)
2012. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ekkor még simán :) Én már utolsó hónapban nem mentem sehova, mármint itthonról többórányi útra, mert féltem ha előbb jönne picúr (előbb is jött), nem érünk vissza a kórházba, a dokimhoz.
2012. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
igen, de nem fürödnék a Balatonban
2012. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Természetesen elmennék, el is fogok. Igaz én 5 hónapos leszek akkor és van egy 4 évesem is. Attól, hogy babát várunk, miért kellene lemondani a családi nyaralást?
2012. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!