Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ajánlotok, hogy a babám...

Mit ajánlotok, hogy a babám megmutassa a nemét a 18 heti UH vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Várom az ötleteket. Esetleg ki mit evett(csoki),- ivott(cola,kávé) az ultrahang előtt hogy jobban mocorogjon és meglehessen lesni a nemét :)

A vizsgálat előtt mennyi idővel ettétek/ ittátok azokat? fél óra...1 óra...

Köszönöm előre is a tanácsokat



2012. máj. 28. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én energiaitalt kortyolgattam mert a közeli boltban nemvolt kisebb csak 2literes kóla :-) gyönyörűszép terpeszben volt a kislányom, semmi nem volt a lábacskái közt.erre 5héttel később 4d-n már kukija volt....szóval ne éld bele teljesen magad mert sokszor téved az uh :-( de sokaknak a csoki válik be :-)
2012. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De energiaitalt nem lehet inni nem?? Vagy ha 1-2 kortyot iszom az nem baj?
2012. máj. 28. 14:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem is nagyon voltam rájuk nemileg kiváncsi,nem is kérdeztem a dokit,de a 18.hetu uh-ra bejött az apukájuk is na és akkor ők úgy gondolták hogy jól beterpesztenek hogy láthassa az apjuk milyen "fából faragták őket",na ott nem lehetett semmi mást látni csak két kis kukit:))))Soha nem felejtem el hogy mind a kettő milyen egyszerre gondolta azt hogy akkor megmutassák ami megmutatható:))Szóval praktika nincs rá csak szerencse kell hozzá;)
2012. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kb. előtte fél órával 5-6 szem szőlőcukortól úgy izgett-mozgott a kis porontyom, hogy csak na! :) De az első fiamnál pl. volt egy alkalom, hogy nagyon bealudt, akkor a szonográfus mondta, hogy menjünk el, ebédeljek, sétáljak és utána csináljuk meg a 4d-t, akkor biztos felébred. Tehát az evés és mozgás önmagában is hatásos lehet.
2012. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi.akkor oda fele eszek majd egy csokit ill.viszek cukrot is.biztos ami biztos:-)
2012. máj. 28. 15:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Én kb. UH vizsgálat előtt 1 órával ittam egy bögre kávét, mozgott is a babám, csakhogy a nemét akkor még nem volt hajlandó megmutatni :). Azóta kiderült, hogy kislány lesz.


31hkm

2012. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a szénsavas ásványviz jött be.Kb.fél órával előtte megittam és 'valószinű' a bubiktól ficánkolt a kisfiam.
2012. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Kicsi energiaital nem árt, bár ha magas a vérnyomásod akkor tényleg nem ajánlott. Nekem megengedte ezeket a dolgokat a védőnő mert az elején alacsony volt nagyon a vérnyomásom, de már szerencsére helyrejött :-)
2012. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 31 hetes kismama vagyok. A szénsavas üdítő azért nem jó ötlet, mert elvileg rontja és homályosítja az ultrahang képet, ezt olvastam.
2012. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ultrahang önmagában megmozgatja a babákat. Az ultrahang hullámokat annyira nem szeretik a babák, így az esetek nagy részében fent vannak a babyk. Persze ha biztosra akarsz menni, akkor tényleg jó lehet a kávé, az étcsoki.

14 hetes km.

2012. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!