Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy 41 napja...

Az normális, hogy 41 napja volt missed ab műtétem és még mindig nem jött meg a vérzésem?

Figyelt kérdés
Gondolom a 28. napon már meg kellett volna jönnie. Mit csináljak? Már aggódom, hogy baj van. Orvoshoz jövő héten mennék.
2009. jún. 30. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Missed ab. után nagyon nagy a szórás. Sokaknak megjön 28 napra és sokaknak 50 napra, sőt ismerek olyat akinek 60 napra jött meg az első.

Nekem szerencsém volt missed ab. után 28 napra megjött majd a következő hónapban újra teherbe estem a fiam már 1 éves elmúlt.

2009. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,nem lesz semmi baj.4-6 hét az átlag a mensire.Ha jövőhéten mész dokihoz akkor majd Ő jobban megnyugtat.Addig is pihenj!!!

2009. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 41. napon már én is ideges voltam, hogy van-e valami baj, amiért nem jön meg. Felhívtam a dokit és azt mondta, hogy a 8 hét is normálisnak tekinthető. Végül 2 napra rá megjött, a 43. napon.
2009. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem iscsak 49 napra jött meg
2009. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én majdnem 2 hónapot vártam hogy megjöjjön, épp hogy volt egy nagyon kevés 2 napig. Aztán még 2 hónap kellett, hogy visszaálljon eredeti ciklusra. Tavaly májusban volt a missed ab. és legközelebb októberben próbálkozhattunk, egyböl sikerult hála az égnek. Holnapra vagyok kiírva a kisfiammal. Ugyhogy ne aggódj. Mindenkinek másképp áll vissza a szervezete.
2009. júl. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!