Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes pocisok, hogy vagytok...

14 hetes pocisok, hogy vagytok? Nő már a pocitok?

Figyelt kérdés
Az én pocim még nem igazán akar nőni,talán egy picit.És még mai napig minden nap hányok,émelygek.
2009. jún. 30. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem már van pocim, de nekem ez a harmadik terhességem, második babám :)

Hányinger nekem is van minden nap, szerencsére hányni nem hányok ilyen rendszerességgel, de ez is csak azért van, mert nagyon tartom magam, egyébként lehet, hogy jobb lenne néha :P

Boldog babavárást! :)

2009. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia nekem is van pocim 14 hetes vagyok,a baratnom meg is jegyezte a minap tipikus terhes pocakom van.pedig nem vagyok tul vekony.
2009. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én igaz még csak 13 hetes, és 3 napos vagyok, de szerintem még nem nő a pocim. Pedig annyira várom már!!!

Igaz kövér kismama vagyok, nagyobb a hasam, mint volt, de nem az a "terhes pocak" amit szeretnék.Ha más még nem is látja, nekem már jó lenne érezni a pocakom.

2009. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én 14+4 hetes vagyok.nekem mindenki aztmondja,hogy olyan pocim van mint egy 6 hónaposnak.szerintem nem olyan nagy.nem voltam előtte sem egy soványság.sokszor felvagyok puffadva.nekem hányingerem van majdnem minden nap,hányni nem szoktam.viszont sokat fáj a fejem,ma pl:émelygek,szédülök.Boldog babavárást!
2009. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!