Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri kismamák! A kórházban a...

Győri kismamák! A kórházban a 19. heti genetikai UH-t ugyanaz a doki végzi mint a 12. hétben?

Figyelt kérdés
A sorszámot adó gépen külön vannak az UH-k. A doki miatt? Elég bunkó volt a nő a 12. hetin, vajon rá számítsak most is?
2012. máj. 28. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát nem.Akihez éppen kerülsz.Nekem más csinálta 6,8,12 és 20 hetesen is.Aki épp dolgozik,épp be van osztva.Nem tartom valószínűnek,hogy ugyanahhoz kerülsz.

25hetes győri kismama

2012. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nem biztos, hogy ugyanahhoz kerülsz. Mindig más doki van, nekem a 19. hetit a Nagy Miklós csinálta, de aznap éppen bal lábbal kelt fel...:S

26 hkm

2012. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia én eddig mindhárom alkalommal másnál voltam nem nagy az esély hogy ugyanahoz kerülj. Amúgy az első vizsgálaton szerintem én is ugyanazt fogtam ki mint te semmit nem lehetett kiszedni belőle amit muszály volt elmondta aztán kb 2perc alatt végzett:-S De a másik 2 doki teljesen normális volt.

20 hkm

2012. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de megvan rá az esély! Nektek van fogadott orvosotok? ha igen ki?
2012. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia, második válaszoló vagyok.

Nekem van fogadott orvosom, Dr. Fekete Zoltán.

26 hkm

2012. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Nekem is van fogadott orvosom,Dr.Maár Róbert.

2012. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem ismertek olyan kismamát aki a Lendvai Viktort fogadta meg!? mert ugye ő nem rendel magánba, de fel lehet fogadni, de nem tudom mennyit illene neki adni?-de ahogy én észrevettem neki nem a pénz számít!tapasztalatok?
2012. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
utolsónak: Lendvai doktor rendel privátban is, saját honlapja is van!
2012. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem nincs fogadott orvosom, eddig mindig más doki volt terhesgondozáson, egyik sem volt valami kedves. Bezzeg sokezerért mosolyogva fogadnának :(
2012. máj. 29. 14:28
 10/14 anonim ***** válasza:
köszönöm megtaláltam az oldalt!azt nem tudjátok mennyiért vállal el egy szülést?
2012. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!