Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák/anyukák, akiknek a...

Kismamák/anyukák, akiknek a párjuknak már van egy másik nőtől gyereke. Hogyan éreztek?

Figyelt kérdés
Mikor kiderült, hogy ti is babásak vagytok, ugyanugy tudtatok "viselkedni" a másik gyerekkel? Nálunk van már egy 6 évese a páromnak. Megszerettem a gyereket már az elején, ő is engem, annak ellenére hogy nagyon hasonlit az anyjára, és mikor itt van mindig eszembe jut az ő "egykori boldogságuk". Egy ideje tudjuk már, hogy én is babás vagyok, és ugyanugy szeretem, törödök a másik gyerekkel amikor nálunk van, de valahogy "fura " érzések is kavarognak bennem. Nem is tudom leirni.. Mintha már féltékeny lennék, mikor a nagyszülők babusgatják, okos unokám-szép unokám stb, vajon az enyémmel is ennyit fognak törödni majd meg hasonló dolgok.A párom minden nap hangoztatja,hogy örül a babánknak, szóval ezzel nincs gond. Remélem értitek mit szerettem volna leirni. Ezek normális érzések, vagy velem van a baj?
2012. máj. 29. 08:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én is igy gondoltam egészen addig, ameddig meg nem ismertem ezt a péromat. Ugyanis az azelötti páromnak is volt már egy gyereke. Hiába, ugy látszik én vonzom ezeket a pasiakt. :)

De a viccet félretéve, arra jó volt ez az idő hogy tudjam milyen is egy gyerekkel foglalkozni, nevelgetni, tanitgatni, hogyan kell bánni velük. Magyarul, alap dolgokat már elsajátitottam, igy talán nem lesz annyira nagyon új amikor a sajátom lesz ennyi idős. .)

2012. jún. 3. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!