Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány kilót híztam, hogyan...

Hány kilót híztam, hogyan számoljak?

Figyelt kérdés

sziaztok 90 kilóval lettem terhes, majd az első 3 nónapban lementem 86ra hányinger,gyomorégés miatt.

most 25 hetesen 92 vagyok!

2 kilót híztam vagy igazából már 6-ot??

HA 6ot akkor az nem sok?

még mennyire számithatok kb?

az a baj,hogy megjött az étvágyam is és rettegek,hogy nehezen fogok szülni ennyi súllyal!

köszi



2012. máj. 29. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
5 honapos terhesen lett etvagyam, onnantol havi 2-3 kilot hiztam. szerintem megegy 8 kilo fel fog menni rad is.
2012. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kezdő súlyt nézik, nekem legalább is azt nézték, amit először a kis könyvbe írtak! 25 hetesen jártam 4 kg-nál, most töltöm a 35. és most 14 kg-nál járok! Nem sok, ha helyesen táplálkozol, de azért csak óvatosan! Sok gyümölcs és zöldség
2012. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

57 kilóval kezdtem, lefogytam 4 kilót, majd 61 kilóval mentem szülni, és erre a dokim annyit mondott, hogy látom csak 8 kilót hízott. Tehát ő a fogyástól számolta.

Ezt egyszer már leírtam itt, de lehülyéztek (vagyis a dokimat), hogy a fogyás után felszedett kiló nem számít bele a hízásba.

A lényeg, hogy én azt szoktam mondani, hogy 8 kilót híztam, mert ha csak 4 kilót mondok, akkor "le hülye Rubint Rékáznak". :)


De amúgy elvileg a kezdeti súly számít, így tehát a kezdeti súlyodhoz képest 2 kilót híztál és nem 6-ot.


A kajálással meg tarts mértékletességet. Bármit ehetsz jóformán, csak ne tömd magad puffadásig. S naponta többször egyél kisebbeket, akkor talán nem leszel állandóan éhes.

2012. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is a szüléskori súly és a kezdősúly különbségét nézték. 75,5 kg-al kezdtem a terhességet és 80 kg-al mentem szülni. Szóval 4 és fél kg-ot híztam, mégis majd 4 kg-os babám lett. Én mindent a babámra szedtem, magamról inkább fogytam. Hihetetlen, de mind farban, mind combban vékonyabb lettem a terhesség alatt, csak a pocakom volt óriási.

Közben nálam is volt, hogy fogytam fél kg-ot, aztán híztam másfelet, majd megint lement fél, de azt nem nézegették, csak a kezdő és végsúlyt.

Mondjuk én azt vettem észre, hogy akik eleve nagyobb súllyal indulnak neki a terhességnek, azok kevesebb, mint 10 kg-ot szoktak hízni. Legalábbis én ezt tapasztaltam a környezetemben.

2012. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!