Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba mozgását érezni a...

A baba mozgását érezni a hasfalon keresztül (kidudorodását) lapos hassal is lehet?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki kérlek ,de össze vagyok zavarodva. Nagyon vékony vagyok, ha lefekszek beesik a hasam, az alhasam is a kismedencémbe, de úgy érzem, mintha mozogna bennem valami a szeméremdomb és a köldök között, de végig rendesen menstruáltam. Az is hozzátartozik a történethez, hogy egy pár napja székrekedésem van.
2012. máj. 29. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor biztosan a beleid mozognak :-(



Egyébként van olyan, aki így járt és csak a mozgásból vették észre a picit :-)

2012. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az ilyen kidudorodást azaz amikor kinyomja magát a 25-26 héten éreztem. Akkor meg már nem olyan picike a méh...

32hkm

2012. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, gondolom, hogy ilyenkor még a baba is kicsi ahhoz, hogy kinyomja magát. Csak olyan hülye helyen éreztem, a szeméremdombhoz inkább közelebb, mint a köldökhöz. De múlt hónapban voltam éppen nőgyógyásznál, ahol ultrahang is készült és hüvelyi vizsgálat is volt, szóval valószínűleg szólt volna. :D

Amúgy a jobb oldalam fájdogál napok óta és a bélműködésem sem valami fényes, mert mozgolódik és morog, de a "végtermék" elmarad. :(

Köszönöm a hozzászólásaitokat!

2012. máj. 29. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy mozdult meg először hogy kicsit kinyomta magát.A 18.héten.
2012. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez, amit én éreztem olyan volt, hogy levegőt vettem (mélyebbet) és akkor kidudorodott oldalt valami, majd megkeményedett, majd "visszament" középtájt, vagyis úgy éreztem.
2012. máj. 29. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!