Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetes kismama vagyok, már a...

38hetes kismama vagyok, már a 3. CTg-n túl. Mind3nál magas volt a kislány értéke, volt, h.190 fölé is ment. Nem baj ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok kismamik!A doki ma meg is vizsgált kézzel,sajnos véreztem is. Fájásaim nincsenek,megindítani nem akarja a szülést.Nem lesz így baja a kislányomnak,h.ilyen magas értéket mértek és nem csinálnak vele semmit,sőt tudni se tudják mitől lehet?Mikor lehet ebből baba?

Légyszi segítsetek,köszönöm előre is!


2009. máj. 1. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én is igy jártam!A doki megvizsgált szerdán este,aztán pénteken mentem reggel szülni!

Egyébként a szülés közeledtével lesz magasabb az érték,a szüléskor pedig alacsonyabb.Ne izgulj,könnyű szülést kivánok!Jó egészséget,sok boldogságot!

2009. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors reagálást.Nagyon úgy érzem már ma éjjel vissza kell majd mennünk,de igazából már szeretnék túl lenni rajta.Köszönöm a jó kívánságokat,neked jó babázást:)
2009. máj. 1. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!