Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 19 évesen még...

Szerintetek 19 évesen még korai, hogy vállalni akarom a gyerekem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Hát eléggé... Nem akarsz még bulizni egy kicsit? külföldre menni? Egyetemre? stb?
2012. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, persze csak akkor (szerintem), ha a körülményeid is adottak!

33 hkm

2012. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerinted ezt nekünk így látatlanban honnan kéne tudnunk????

Már megint egy értelmes kérdés ...

2012. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sókristály ***** válasza:

Akarod vállalni? Tudod vállalni? Meg tudod neki adni az anyagi, érzelmi biztonságot? Le tudsz mondani egy időre a szabad életről? El tudod fogadni, hogy a döntésed véglegesen megváltoztatja az életedet?

Ha igen, akkor nem korai.

2012. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

attól függ. ezt Neked kell tudnod. az életkorodból ítélve nem, nem korai, hiszen attól még lehetsz igazán érett, hogy csak 19 vagy. de dolgoztál már? van végzettséged? háttér a babának? szerető és támogató társ, család? én ezek nélkül nem merném.

24 hkm

2012. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
eddig sem akartam bulizni és nem is akarok. van anyagi és érzelmi háttere a picinek és jelenleg is dolgozok. 2 szakmám van meg érettségim.
2012. máj. 17. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Én gyerekpárti vagyok, már a hivatásom miatt is.(tanító)Szerintem nagyon dicséretes dolog, ha a mai világban végre azok is mernek szülni, akik nem az ún. kisebbséghez, vagy a szociálisan rászoruló, munkakerülő rétegéhez tartoznak. Szükség van minden jóakaratú magyar gyerekre. Sajnos, én magam egészségi okok miatt csak most 29 évesen jutottam oda, hogy nyárra talán megszületik az első. Mi 3-at szeretnék, bár nem vagyunk gazdagok, de higgyétek el muszáj szaporodni, hogy megvédjük , ami a miénk.

Sok sikert nektek hajráááááá!

2012. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát mi is eléggé elgondolkodtunk hogy maradjon-e vagy ne. sokan mondták nekem hogy 19 évesen még fiatal vagyok, de én nem akarom 30-40 éves koromba gyereket szülni. több száz ezret tettünk már félre párommal, dolgozunk és gyűjtünk hogy legyen még ha esetleg marad, akkor ne legyen gond. meg elég sokat olvastam hogy milyen jutattásokat lehet igényelni, mivel sajna a 2 évem még nincsen meg. abból a pénzből amit erre kaphatok mint egyedülálló anya (nem házasodunk még össze), abból elvileg fenn lehet tartani a kicsit, meg párom munkahelye is támogatna minket havi 10E-rel, mert állami cég. az anyagiak szerint maradhat a pici és helye is van, saját lakásunk van nem albérlet, és nem is hitelre van a lakás. a korom miatt kérdeztem, hogy mit gondolnak.
2012. máj. 18. 11:39
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
VÁLLALD! És még legalább kettőt!
2012. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!