Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki meg akarja fogni a...

Mindenki meg akarja fogni a pocakot. Hogy reagáltok erre?

Figyelt kérdés
Mindenki megkér hogy engedjem meg hogy megfogja.Néha egy kicsit kellemetlen.Nektek is szokott ilyen lenni?Pl az egyik barátnőmmel sétálni voltunk a városba és elnevettem magam mert rugott egy nagyot a picur és elmondtam neki,erre ő ''megfoghatom?''Meg még suliba járok és az osztálytársaim is meg akarják fogni..Lehet hogy egy kicsit túlreagálom!?
2012. máj. 30. 08:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Akinek nem volt még az ismeretségi körében kismama annak teljesen új élmény. Nekem is mindenki kérdezi, ráadásul elég aktív gyerek, de amikor valaki meg akarja nézni sosem produkálja magát. Mondjuk nekem nagyon sok olyan emberrel is volt dolgom, aki meg sem kérdezte csak tapizott. Na az inkább bunkóság. De ha megkérdezik az szerintem tényleg csak kíváncsiság és meg tudom érteni, nekem is új élmény. Szerintem ezen ne húzd fel magad, bajod nem lesz tőle, nekik meg kedves gesztus hogy megengeded.

37 hkm

2012. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha Téged ez zavar, ne engedd. Normálisan meg lehet nekik mondani, ha neked ez kellemetlen.


Én sem szerettem soha. Mondjuk nálam nem is nagyon próbálkoztak.


(nem is értem, hogy pusztán mert egy nő babát vár, miért gondolják egyesek, hogy lehet össze-vissza fogdosni. Ha valaki nem szereti, ha tapizzák, akkor ezt másoknak tiszteletben kell tartani, és nem az anyukának kell erőt venni magán, hogy jófejkedjen...)

2012. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az zavar, ha olyan akarja megfogni, akit nem szeretek. Pl szomszédasszony, aki egyébként a hátam mögött mindennek lehord minket, utánna meg jön bájologva és nyúlni akar a pocimhoz. Direkt elsiettem, nézett is értetlenül. De ő nekem mit fogdolódzik?!
2012. máj. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Ez a kérdés aktuális nekem is.

Pont tegnap meséltem a férjemnek, hogy a munkatársnőm szó nélkül "letapizott" :( Ráadásul nem is bírom őt.

Nekem nagyon kellemetlen volt :((


Anyósom minden alkalommal puszit ad rá és átsímogatja és beszél hozzá. Jajj, de idegesít....


Egyedül azt szeretem, ha a férjem teszi!!!!!!!!!!!


Mindenki mástól idegen a helyzet....

2012. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28. hetet taposom és az én pocim is sokan megfogják vagy megsimizik. Engem nem zavar, hiszem azért teszik ezt, mert Veled örülnek és szeretnék egy picit ők is átélni melyen ez. És persze, ha Anyukám vagy ismerősök jönnek oda, az természetes, de engem is meglep néha, ha a piacon a nénik kívánnak jó egészséget és kérdezik meg nagy nehezen, hogy megérinthetik e :) Ne sajátítsd ki a babácskád, ez nem rossz dolog! Boldog babavárást!
2012. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a többség nem azért teszi, mert veled örül. Sokan egyszerűen kíváncsiak milyen érzés egy babás pocit megfogni.

Ezek a "tapizósok". Göndör hajtól kezdve a forradásokig mindenhez nyúlkálnak.


Ha valaki tapintatlanul befurakszik az intim szférádba, az nem túlreagálás. Nem vagyunk egyformák, nem kell, hogy neked ez tetsszen. Csak mert van, akit ez nem zavar, attól még nem kötelező mindenkire nézve.

2012. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Már hogy a bánatba ne sajátítsa ki a SAJÁT testét és gyerekét??? Mi köze a piaci kofának hozzá??? A hasam nem köztulajdon. HA én nem akarom, hogy bárki fogdozza, akkor ne tegyék és kész. Ez nem az én részemről bunkóság, hanem annak a részéről, aki azt hiszi, hogy neki, vadidegenként ez joga.
2012. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez nem kisajáítás, hogy nem szeretem, hogy a pocakom símogatják, tapizzák kíváncsiságból emberek!


Engem is nagyon zavar!! Egyenlőre nem is tudom kezelni a helyzetet, sajnos...

2012. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem is baromira idegesít ha valaki csak úgy fogdossa a pocimat. Az a legszörnyűbb hogy nekem senki nem kérdezi meg hogy szabad-e. Anyukám szinte mindig megsimogatja amikor találkozunk, nagyim meg puszit ad rá és ha elmegyünk tőle is elköszön. Ezek még annyira nem zavarnak mert közeli családtagok mint a párom. De az amikor egy olyan kolléganőm jön oda megsimizni akivel kb 5x dolgoztam együtt és már vagy egy éve nem láttam, szó nélkül megfogdos..... Meg amikor a drága "barátnőim" fogdossák a pocimat akik azt javasolták hogy vetessem el a babát akkor aztán kétszer akkora lesz a fejem. Persze ha rájuk szólok bután néznek hogy most miért nem szabad???

2012. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
jézusom Lányok nyugiii! mindenki viselje/ne viselje, ahogy akarja; nem vagyunk egyformák - a leríás amúgy nem piaci kofákra vonatkozott, hanem egy kisvárosban az aranyos jóindulatú nénikékre...
2012. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!