Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki meg akarja fogni a...

Mindenki meg akarja fogni a pocakot. Hogy reagáltok erre?

Figyelt kérdés
Mindenki megkér hogy engedjem meg hogy megfogja.Néha egy kicsit kellemetlen.Nektek is szokott ilyen lenni?Pl az egyik barátnőmmel sétálni voltunk a városba és elnevettem magam mert rugott egy nagyot a picur és elmondtam neki,erre ő ''megfoghatom?''Meg még suliba járok és az osztálytársaim is meg akarják fogni..Lehet hogy egy kicsit túlreagálom!?
2012. máj. 30. 08:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kolléganőm aki állandóan fogdosta/simogatta a hasam és nem vette észre, hogy elhúzódok ha tudok, és nagyon nem szeretem. Aztán egyszer megelégeltem, és egy ilyen alkalommal megfogtam a mellét. Nézett nagyokat, de utána abbamaradt a tapizás.
2012. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem egyik évfolyamtársam az egyetemen hátulról megfogott és simogatni kezdte a hasam. Nem tudom, miért, előttem nem egész 3 évvel szült, tudta, milyen érzés. Meg apukám is, nekem ez is furcsa volt, mondjuk a lánya vagyok, első unoka volt a pocakban, ezért nem szóltam neki. Az évfolyamról a többiek megkérdezték, olyankor engedtem egy picit, de csak ruhán keresztül. A legjobb barátnőm nem merte, nehogy rosszul érezzem magam miatta, de ő meghallgatta, hogyan tapossa a vizet.


Ha nem akarod, hogy mindenki letapizzon, finoman háríts.

2012. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
engem csak az idegesit ha a szüleim fogdossák meg, nem is engedem, bármi másnak igen de nekik nem
2012. jún. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én sem szerettem. Volt egy csaj, aki mégis mindig szó nélkül összefogdosott. Odatettem a táskát, hogy ne férjen a pocimhoz, erre ellökdöste, és úgy nyúlkált. Én voltam neki a szenzáció, mindig jött utánam, hogy milyen jó barátnők vagyunk (holott alig ismertem). Most ő kismama, és képzeljétek, nemhogy nem engedte megfogni (kikéri magának) hanem még a telefont sem veszi, levelekre sem válaszol. Holott én semmit sem követtem el.

Tanultam az esetből. A köv. kismamaságnál alaposan odacsapok annak, aki érdekből tapogat.

2012. jún. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utáltam. A családtól nem, velük semmi baj nem volt, munkatársaknak, ismeretleneknek meg nem engedtem meg.
2012. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!!!Boldog babavárást!
2012. jún. 1. 12:14
 17/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart;)))) kicsitsem;)
2012. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
en utaltam ha fogdosni akarnak...de megengettem had oruljenek ,de szettudtam volna robbani annyira idegesitett :D
2013. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!