Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálhatnék? Hiányozik...

Mit csinálhatnék? Hiányozik mindenki ottholrol! Tudom gyerekes de ez van!

Figyelt kérdés
Elakarok menni szüleimhez csak hát messze laknak kb 120km. Párom egyedül nem enged el mert már csak 4 hetem van hátra a babáig. Ö meg azt kifogásolta hogy sokat fog melozni egész héten meg jövö héten is. Szerintem ez csak kifogás hogy sokat melozik,mert akkor nem csak akkor mondta volna mikor megkérdeztem hogy mi lenne ha.... Anyámék nem nagyon tudnának jönni mert apámnak fel kell még "épülnie" mert több mint 3hétig kórházba volt és nagyon sokat fogyott. Szerintetek mit csináljak?
2012. máj. 5. 04:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát,ne menj szerintem,mert 4hét nem olyan sok már,és bármikor jöhet.Gondolom,hogy párod részéről csak kifogás,de ezzel nem tudsz mit tenni sajnos.Szerintem hívd fel szüleidet,beszélgess velük kicsit hosszabban.Én még csak 18hetes vagyok,és oktober 2-re vagyok kiirva.Nekem is több,mint 120km-re lakik minden rokonom.Kapok csomó cuccot majd anyutól(4éves a hugom) és egy ismerőstől is.Én azt terveztem,hogy szeptemberbe mennék fel értük,de párom élből mondta,hogy akkora hassal nem fogok menni sehová se.Tehát nem a te párod az első,aki egyedül nem enged :)
2012. máj. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Anyuval mindennap beszélek telefonon mert ingyen beszélünk. Apámat 1szer hivtam fel akkor is egy perc se kellett azt lerázott ö nem szeret telefonon beszélgetni. Meg telefonba alig lehetett érteni mit mond olyan furcsán beszélt mikor anyut felhivtam mivan vele azt átadta neki a telefont.

Ennek örülök nem csak én párom ilyen! Amugy kutyák is hiányoznak mert rég láttam öket is, erre mi volt válasza "kérjek róluk képet".

Meg nem nagyon szeretek itt lenni mindennap ki tud akasztani az anyja/apja. Pedig csak az apjával lakunk.

2012. máj. 5. 05:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

èn elmennék a helyedben.


Korház mindenhol van, ezen már kicsit sem kell parázni, a mentö 10-15 perc alatt ott van érted akárhol is induljon be a szülés.


Akármivel is mész bár hol is vagy a mentö megtalál ha nagyon gáz lenne, de elsö gyereknél azért több óra mindig a szülés beindulása.

Ha anyádéknál indul be meg ez van, még újszülöttel haza utazni 120km-t sem az a hú de nagy dolog.


Szóval most menj el még egy hétre, utánna 2-3 hónapot nehezebb lesz.

2012. máj. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is elmennék, a kismama nem egy "beteg" a 120 km meg nem egy nagy távolság.


Ha jól érzed magad,semmi ok nincs, ami miatt feküdnöd kéne, nyugodtan menj el még most,mert babával márnehezebb lesz!

2012. máj. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én is elmennék, én 39 hetes vagyok, de a párom nagymamáját rendszeresen látogatjuk, tőlünk csak ő lakik nagyon messze.
2012. máj. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok 1 hétre menni. Csak ugy hogy reggel mennék/mennénk este meg vissza
2012. máj. 5. 07:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Én elmennék a helyedben! Egy nap nem a világvége, még most a napokban, így nem mondhatod, hogy nagyon a végére húztad!

Párodnak is meg kell értenie, neked is vannak szüleid, pláne, hogy édesapád is beteg volt!

2012. máj. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

120 km nem a világvége :)

Nekem nővérem 1200 km-re lakik Svájcban, és augusztus közepére van kiirva, és július közepén még hazajön kocsival hozzánk ide Magyarországra :))) És ő is így van vele, hogy ott a dokija Svájcban, de itt is van kórház, van TB kártyája, hát istenem, ha itt indul meg a szülés, akkor ez van :))

120 km az 1 óra kocsival, vonattal, vagy busszal legfeljebb 2. Én mindenképpen lemennék a szüleimhez :)

2012. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem mennék, de én magamból indulok ki.
2012. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj ha "szépen" szolok valamiért folyton balhézik. Talán szerdán mondtam neki szoljon rá az anyjára mert már az egekben volt a vérnyomásom anyám is itt volt és látta rajtam (jött babaruhát venni meg ilyesmit) párom azt mondta hogy anyám se szolt rá. Én mondtam nem anyámnak kell szolnia hanem neked. De nem szolt neki.
2012. máj. 5. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!