Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kismamák, Titeket...

Utolsó hetes kismamák, Titeket nem zavarnak a folymatos telefonok, amikor mindenki kérdi, hogy vagytok, mikor kell megszülessen, meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Én már ott tartok, hogy egyszerűen ki akarom kapcsolni a telefonomat. Már unok mindenkinek kedveskedni, hogy jól vagyok, nem, még nincs baba, persze majd szólok. Akivel beszélni akarok, az felhívom...

39 hkm.


2012. ápr. 21. 14:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Más kismamákat meg az zavar, hogy a kutya sem érdeklődik.

Egyszer összegyűjtöttem, milyen kérdések zavarják a kismamákat és kisgyerekes anyukákat, kb. száz-valamennyi jött össze, az itt olvasott kérdésekből és válaszokból. Olyanok voltak köztük, mint "Hogy vagy?" "mi lesz a neme?" "Mikorra vagy kiírva?"



Én is voltam kismama, most más másfél éves a fiam, de tanácsolnám: lazíts! Nehéz időszak mert már az is idegesít, ha galamb ül a fán, pláne ha még egy szeretted meg meri kérdezni, hogy vagy, de nemsokára csak mosolyogsz azon, milyen ideges és intoleráns voltál :)

Könnyű szülést és relax :)

2012. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem már a falra mászott amikor 15 percenként hívták őt hogy na hogy vannak mikor lesz szülés meg minden, már kis híján megbolondult a sok hívástól. Ő fogta kikapcsolta a telefonját.
2012. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, örülök, hogy ők is várják. :)


37 hkm

2012. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, kihagytam, hogy engem még látogattak is, minden nap jött egy barátnőm, vagy rokonom, és én spec örültem mindenkinek :)) Nekem az utolsó két hetem volt a legszuperebb emlékem a terhességemből. POnt azért, mert iszonyat jól esett, hogy ennyien várják velem együtt a picúrt :)
2012. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
(Plusz volt egy félig vaklárma köröm a szülőszobára, akkor is szólt a férjem anyuméknak, hogy hol vagyunk, ezren hívtak közben, míg bent ment az nst és a vizsgálatok... Végül hazajöhettünk, de bent borzasztó jól esett, hogy ennyien érdeklődnének.)
2012. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ja, 3. és 5. válasz az enyém. :))
2012. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyunk egyformák, de amikor reggeltől estig 7-8 órát telefonálnak nekem az sok. Az lesz, amit a második válaszoló nővére tett: telefon kikapcs. Nincs időm sem erre, inkébb tennék-vennék, főznék, takarítanék, minthogy non-stop információt adjak a méhszáj állapotáról.
2012. ápr. 21. 15:03
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
:) Engem egyáltalán nem zavartak ezek a telefonok,mivel akkor már szinte csak ez foglalkoztatott engem is,így szívesen beszéltem is erről! :) De csak számomra valóban kedves emberek hívogattak,akikkel nem kellett udvariaskodnom,az igaz! :)ha zavar,kapcsold ki a készüléket inkább,minthogy ezen bosszankodj!Kitartást erre a rövidke időre,és jó egészséget nektek!(Ha már most ekkora forgalom van a telódon,számíthatsz rá szülés után is!Na akkor lesz, hogy nem jókor :)Ha őszinte az érdeklődés,akkor inkább pozitívumként nézd. :)
2012. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, hogy nem mindenki részéről tartom őszintének... és amikor ilyen 50-60 perceket nyomatják egyesek, akkor tépem a hajam...
2012. ápr. 21. 15:12
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem utolsó hetekben volt a legtöbb időm. Nem voltam az a tipikus háklis kismama, hogy jaj istenem nekem kell kell kell takarítás főzés háztartás jajmilesz.


Én jókedvűen vártam a babát, és örültem minden kedves szónak és izgatott kérdésnek. Örültem, hogy ennyien örülnek nekünk :))) Igazából utolsó hetes kismamaként volt a legkevesebb és legjobb dolgom az életben eddig :) Nem sztárügyvédek vagy orvosok vagyunk hanem kismamák. Ha már most sincs időnk a szeretteinkre, mikor legyen?

2012. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!