Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 mm-es CPC cistát talált a...

6 mm-es CPC cistát talált a doki a babám agyában. Azt mondják hogy nem kell megilyedni, mert gyakran elöfordul. és felszivodik. Van olyan kismama aki ugyan ezen ment vagy megy keresztül? Elég ilyesztö.

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, az én kisfiamnak is ilyen volt,19. heti uh-n vették észre. ez az agyvíz-termelő helyen jelentkezik az agyban. Még Czeizelt is felhívtam annak idején, és azt mondta, nem probléma, csak annyit jelent, hogy hamarabb kezdett el működni a baba agya. Azt mondta: "Ne aggódjon anyuka, okos és egészséges gyermeke fog születni!" És igaza lett!

Ne aggódj!

2009. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Mi 18 hetesen voltunk 4D-n,ott mondták és mutatták,hogy 3 ciszta volt a fiam agyában.2 hét mulva mentem a 20.heti genetikaira,és már kettő felszívódott.26 hetesen voltunk megint 4D-n és már semmi nem volt.Egyébként a szonográfus hölgy mondta,hogy ezek a ciszták jönnek-mennek,nem kell félni,pici vízhólyagocskák,amik végül kipukkadnak.Lehet hetek telnek el 2 uh között és azt sem tudod,hogy épp a baba májában v. veséjében alakul ki ciszta,majd tűnik el.

Ne ijedj meg!Minden jót kívánok!


26+5 hetes pocis

2009. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszaitokat, olyan megnyugtatoak.

köszönöm.

2009. jún. 30. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!