Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek missed ab-ja volt...

Akinek missed ab-ja volt milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem volt. Csak terhességi tünetek pedig 4 hete halott volt
2009. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nyolc hetesen volt,elenkpiros verzes,eloszor egy folt a fehernemun,majd par orara ra egyre erosebben,mensis gorcsokkel...Korhaz,ures meh,egeszsegugyi kaparas,masnap haza.Miert kerded?
2009. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Barnás folyás,pici vérzés. A terhességi tüneteim megvoltak végig. Ha arra gyanakszol, hogy esetleg már nem él,azonnal menj orvoshoz.
2009. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Izomlázszerű fájdalmat érzek és ez olyan furcsa. Ilyet még nem éreztem, pedig már szültem egyszer.
2009. jún. 30. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt semmiféle tünetem. Illetve annyi, hogy az addigi hányinger elmúlt. 10 hetes voltam.

Izomláz szerű fájdalmam egészen biztosan nem volt. Esetleg hívd fel az orvosodat, biztosan meg fog nyugtatni:)

2009. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én jelenlegi terhességem igy kezdődött, hogy izomláz szerű fájdalom volt a hasamban! Tudsz egy esetleges terhességről, vagy attól félsz hogy elvetélsz? Volt missed ab is, az úgy kezdődött, hogy görcsölt a hasam aztán vérzés utána pedig korházi befejezés! :-(
2009. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi tünet nem volt!Nálam nem indult be vetélés.Műszeresen fejezték be.
2009. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sem volt semmi jele a terhesség elhalásnak. A terhességi tünetek megvoltak. (Hányinger, mellfeszülés, fáradékonyság) Mentem a 10. héten uh-ra, és akkor ért a derült égből villámcsapás, hogy már csak egy üres petezsák van):

Aztán műtét:(

2009. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem volt semmilyen tünet, csak terhességi.A szervezet jól férre tudja vezetni az embert...

De a műtét után 4 hónapra megpróbáltuk a babát és sikerült,34 hetes terhes vagyok.

Mindenkinek miden jót kívánok!

2009. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Ezek szerint erre tényleg nem lehet gyanakodni. Nekem is volt már egyszer 4 éve, de én sem emlékszem tünetre. Most hét hetes terhes vagyok és bár nem görcsölök, de valahogy olyan üresség érzés féle van a hasamban. Amúgy szedek Utrogestant is, úgyhogy ennél többet már úgysem lehet tenni.
2009. jún. 30. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!