Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abbahagytam a fogamzásgátlót,...

Abbahagytam a fogamzásgátlót, mert babát szeretnénk, de most eléggé pattanásos lett az arcom. Mit tudtok rá ajánlani?

Figyelt kérdés
Zyneritet használtam korábban, az jó is volt, csak most nem merem használni, mivel babával próbálkozunk. Mit tudnátok rá javasolni?
2012. máj. 30. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindennap egy borsó szemnyi élesztő!Meg kell enni, vagyis nyeld le, mert elég rossz íze van!
2012. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

shea vajat!

ha idejében elcsíped a pattanást, és bekened vele, már ki sem jön, ha kijön, sokkal hamarabb elmúlik

zsíros a vaj, de nekem egy kozmetikus pont ezt mondta hogy nagy tévedés az, hogy a pattanásokat szárítani kell, mert akkor a szervezet azt a választ adja, hogy még jobban zsírosodjon, így még több pattanás lesz

2012. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
anno én is így jártam es nekem egy év kellett mire rendeződtek a hoemonjaim es nagyjabol elmultak, de hidd el én is mindent kiprobáltam hiába idő kell neki. a gyogyi abbahagyása utan még 10kg is rám szaladt, amikorra azt ledolgoztam elmultak a pattik és lett baba
2012. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régen én is küzdöttem a pattanásokkal és észrevettem hogy nyáron sokkal szebb a bőröm. Néha néha elmentem szoliba (ne arra gondoljatok hogy hetente 5x hanem inkáb hetente 2hetente 1x) és nagyon jót tett a bőrömnek. Most persze nem járok mert itt van egy kismanó a pocimban de szerencsére jön a szép napos idő :-) szeptemberben meg a picúr :-) de a shea vajról is sok jót hallottam már. Pl a terhességi csíkok (striák) megelőzésére is jó.
2012. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!