Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 6 hetes. Normális,...

Ma vagyok 6 hetes. Normális, h nincs hányingerem és nem undorodom a cigitől?

Figyelt kérdés
Mások megundorodtak tőle,hányingerük volt. Nekem miért nincs?:(((
2012. máj. 31. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális, mivel nem mindenkinek egyformák a tünetei.
2012. máj. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Panka08 ***** válasza:
Az. én úgyanígy vagyok... tegnap töltöttem a 7. hetet. 2 napja nem dohányzom, biorezonanciás kezelés segítségével raktam le. 2 napja , hogy nem dohányzom. Lehet még rövid idő, de az elmúlt 15 évben nem volt példa arra, hogy egy napom is cigi nélkjül teljen el. Szóval nekem nagy szó :) S egészen jó bírom, sajnos magamtól nem ment... :S Tiszta ideg voltam. Így jó. :)
2012. máj. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak akarat kérdése.Én is dohányoztam mielőtt babás lettem,viszont mikor megtudtam nem volt kérdéses a számomra,hogy lemondjak róla.Hiszen nem csak magamért felelek ezek után.Több mint 3 hónapja nem szívom,és nem is hiányzik.Pedig előtte 5-6 évig elment napi egy dobozzal.


17hkm

2012. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy letudsz-e szokni a cigiről az agyban dől el. Én 7 évig cigiztem, napi 1 dobozzal ment el. Míg vártuk a teszt eredményét, akkor szívtam el az utolsó cigimet! A Teszt pozitív lett és én azóta sem cigizek. Az első két nap volt kemény, mert akkor kávézni sem tudtam. Már 7 hónapja szültem, de még mindig utálom a cigiszagot. Kitartást, gondolj a bébikédre!
2012. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
óóó :) ennyi idős terhesen még nekem sem volt semmi tünetem, aggódtam is rendesen, hogy ez normális-e.. aztán eltelt 10 nap és kezdődött minden. a hányinger hányással körítve és a cigitől való undorodás. én világ életemben nagy cigis voltam, ahogy a férjem is. mostanra (24.hét) eljutottam már arra a szintre, hogyha a páromon érzem, az is zavar. sokszor megkívánom, főleg a reggeli kávé mellé, de hát ez van. a babámat jobban kívánom egészségesnek tudni és a kezemben tartani majd minden gond nélkül :)
2012. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem se volt semmi tünetem 6 hetesen. Hányingerem nem is lett.

Cigi szagát meg előtte is utáltam.

2012. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális, mindenkinél más, de elképzelhető, hogy pár napon belül felborul minden. Azt hiszem, nekem mindkét terhességemnél olyan 10 hét körül jöttek a rosszullétek, és a cigitől való undorodás. Volt, hogy megéreztem édesapámon, és rögtön rohantam hányni...
2012. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap megyek UH-ra,és ha jó hírekkel szolgál a doki,akkor akármilyen nehéz is lesz,befejezem!
2012. máj. 31. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!