Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vastablettát meddig kell...

A vastablettát meddig kell szedni? (Neo-Ferro-Folgamma)

Figyelt kérdés
37 hetes terhes vagyok de nem mondta a doki hogy meddig szedjem.most voltam vérvételen de az eredményt meg sem nézte hogy abból esetleg látná hogy szükséges-e tovább szednem!
2012. máj. 31. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig az orvostól kell kérdezned. Itt a többség nem orvos.
2012. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még szoptatás alatt is kell, nekem azt mondta a védőnő. mondjuk az én eredményeimen meg sem látszik, hogy hónapok óta szedem
2012. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már az elején sem kellett, mert annyira jó volt a vérképem. Mindenképp a vérképed határozza meg, hogy vérszegény vagy-e vagy sem, attól függ, mennyit és meddig kell szedj. Kérdezz rá az orvosnál pontosan, hogy a vérképed alapján kell-e még szedned vagy abbahagyhatod (csak nem tér ki a válasz elől, ha az orra alá dugod a papírt is...).
2012. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan szedem, míg el nem fogy a 3 havi adag, utána pihi, és ha megint érzem h hiányzik sajnos újra kell szednem! terhesség elején abba hagytam, és rá 4 hónapjára újra kell szednem!

szerintem ha elfogy a 3 havi adagod utána kérdezz rá, az orvosodnál!

2012. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan szedem a Maltofer Vol-t, jövő héten megyek vérvételre, még utána is kell szedni, mert a baba vasraktárai is kiürülnek és anyatejből kap pótlást, ha szoptatsz.

35 hetes kismama

2012. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!