Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy alakult a hizas az elso...

Hogy alakult a hizas az elso es masodik babaval? Sikerult leadni a kilokat?

Figyelt kérdés
(normal testalkatuakat kerdeznem elsosorban)
2012. máj. 31. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


2 hete szültem a babámat +13 kilóval mentem, és amikor hazajöttünk 4 nap után már csak 4 kiló volt rajtam, azóta szerintem lement 2 kb. Egyél nyugodtan, ne vonj meg magadtól és a picitől se semmi jót! :-)


Boldog Babavárást! :-)

2012. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én eleve nagyon vékony vagyok, az elsőnél még vékonyabb voltam, vele híztam 16-ot, de le is ment majdnem mind . (ami maradt, az meg kellett is :)) most 24 hetes vagyok a másodikkal és nagyjából 7 kilónál tartok
2012. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én az elsőt várom és eddig 2kg plusz.

17hkm

2012. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56-ról híztam 73 kg-ra, azaz +17 kg (a végén nagyon vizesedtem). Minden lement rólam szinte, 2 héttel szülés után 58 kg voltam, 3 hónap múlva volt a "mélypont" 52 kilóval, akkor elkezdtem figyelni az étkezésemre, mert nagyon keveset ettem. (165 cm vagyok)
2012. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első baba van "bennem".

Eddig 13 kilót híztam; 58-ról 71-re. De mellesleg 171 centi vagyok,24 éves.

37+6 hkm

2012. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok túl normál alkat(kissé sovány),de az első terhességemnél 22 kg híztam és visszament,sőt még kevesebb is lettem.Második gyermekkel szintén 22kg híztam,4 és fél hónapja szültem,de már nincs semmi plusz-és nem tornáztam egyikkel se.
2012. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vekony voltam, vagyok.

Elso babaval hiztam 25 kilot, de nagyon hamar es gond nelkul lement. Masodik babaval csak tiz kilot hiztam.

Nekem ebbol semmi hatranyom nem lett, de huszoneves voltam. Most harmincas vagyok es latom, hogy a borom nem viselne jol egy huszonot kilos hizast, nem huzodna vissza annyira, mint akkor. Szival harmadik babaval sem tervezek tiz kilonal tobbet hizni.

2012. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!