Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Seduxen szedése járhat kedvetl...

Seduxen szedése járhat kedvetlenséggel, sírás hajlammal, ingerültséggel?

Figyelt kérdés

1 hete kell szednem 3X fél adagban vérzés miatt (Rutascorbinnal együtt 3X2 adagban) és azt veszem észre, hogy ébredés után kedvetlen vagyok, semmihez nincs kedvem, csak sírnék, nem tudok nekiállni se mosogatni, se vasalni, se takarítani, csak ülök és sajnálom magam.

Pedig ez eddig nem így volt, igen aktív voltam, mindig csináltam valamit. Fura és nem tetszik.

Lehet valamit ellene tenni?


2008. ápr. 25. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Szerintem ez természetes. Gondolom maga a vérzés is idegesít!!A terhesség tünete is a hangulatváltozás,főleg,hogy seduxent kell sedned.Majd átmegy rajtad, ha rendeződnek a dolgok.Próbáld meg ha nehezedre esik is csináni valamit.De ha nem megy,akkor pihenj inkább sokat.Kitartás:)!!Gondolj a babára:D
2008. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A seduxen elég erős nyugtató!Én gyengét szedtem de azt is abbahagytam mert féltem hogy valami baja lesz a babának!Ezt orvos írta fel?Nagyon csodálkozom rajta!Szerintem ha tudod akkor hagyd el nehogy baj legyen!
2008. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gondolhatod, hogy nem magamtól kezdtem el szedni. Sőt, ki sem akartam váltani, mikor megláttam a gyógyszertárban. De utánajártam, és a védőnő, körzeti és itt is mindenki azt mondta, hogy bevált módszer ilyen esetekben, sőt anyám korában (30 évvel ezelőtt) is felírták.

Szeritnem jobb szedni, mint idő előtt megszülni a babát, vagy hogy leszakadjon a méhlepényem, vagy kinyíljon a mészájam. Ezektől jobban félek. Godnolom, ha ártana, nem írták volna fel.

nem azért szedem mert nyugtalan vagyok vagy mert nem tudk aludni, hanem mert véreztem , keményedik a hasam és nyílik a méhszájam.

De azért természetesen köszönöm mindenkinek a véleményét.

2008. ápr. 25. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos írta fel, szedd csak nyugodtan. Semmi baja nem lesz a babádnak tőle. Nekem is szednem kellett az első terhességem alatt a 20. héttől. Ma már 8 éves a nagylányom és teljesen egészséges:)
2008. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!