Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kibírtátok sírás nélkül az...

Kibírtátok sírás nélkül az első vizsgálatot?

Figyelt kérdés

nagyon érzékeny típus vagyok, de nem akarok idegenek előtt sírni.

vagy szerintetek hozzá vannak ehhez szokva?


2010. júl. 21. 10:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
48%
Pontosan milyen vizsgálatra gondolsz?:)
2010. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
48%
És miért kellene sírni?
2010. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
amikor először mész az orvoshoz, hogy megerősítse a terhesség tényét. esetleg szívhang is van (7 hetesen megyek). azt hiszem, meghallom a szívdobogást és nem bírom majd ki. azt hallgatják egyébként, vagy nézik az uh-n a lüktetést?
2010. júl. 21. 10:28
 4/36 A kérdező kommentje:

mert biztos el fogok érzékenyülni.

vagy ti nem így voltatok?

2010. júl. 21. 10:29
 5/36 anonim ***** válasza:
48%

Így már érthető a kérdés...

Szívdobogást még nem hiszem hogy fogsz hallani, de a monitoron már lehet látni.

Ha elérzékenyülsz,biztos nem gáz, sokan vannak így. Én is elérzékenyültem, igaz sírni nem sírtam.

2010. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Én a 4d ultrahangon sírtam amikor megmondták h kisfiu lessz:))
2010. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Gondoltam, hogy erről lehet szó.:) Nos, én is azt hittem, hogy sírni fogok, sőt, amikor megszületett a Kisfiam, akkor is, de valahogy az izgalom miatt egy könny sem csordult ki.:) De kérdésedre válaszolva ez egyáltalán nem ciki! Biztosan sok nő sírta már el magát meghatottságában, és rengeteg ilyet láthattak már. Igen, hallani is a kis szívverését, nem csak látni.:) Gratulálok a Babádhoz! Jó egészséget! Majd esetleg írd meg, hogy mi volt...;)
2010. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

bocsánat, hogy nem egyértelmű a kérdés.


bár lehet, hogy tényleg az izgatottság miatt nem fogok elérzékenyülni. csak most, hogy rágondolok, meg majd otthon kettesben örömünkben.


az esküvőmmel is így voltam. minden barátét, ismerősét megkönnyeztem. de a sajátomon erőt vettem magamon, gondoltam az örömszülőkre, példát kellet mutatnom. de ők így is zokogtak, mármint az Anyukák :)


lehet, hogy most is hasonló lesz. most még néha-néha csak Rágondolok és elérzékenyülök. a munkatársaim meg biztos nem értik mi van :)

2010. júl. 21. 10:40
 9/36 A kérdező kommentje:
beszámolok majd :)
2010. júl. 21. 10:40
 10/36 anonim ***** válasza:

hát persze hogy elérzékenyül az ember lánya ha először látja a babáját ..


minden vizsgálaton meghatódtam


szerintem hozzá vannak szokva mindenféle reakcióhoz.. nekem már a 8. héten is adott az sztk-s orvos uh-képet mert látta hogy mennyire szeretjük . nagyon sokáig kinnt volt a mágnestáblán a kis uh kép.

2010. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!