Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek farkaséhség ellen?

Mit tegyek farkaséhség ellen?

Figyelt kérdés
Mióta terhes vagyok, egész nap csak zabálhatnékom van. Éjjel is egyszer-kétszer fel kell kelnem nassolni, mert arra ébredek, hogy kifordul a szemem az éhségtől. Csak egészséges kajákat, könnyű ételeket eszem, és mégis az elmúlt hónapban (öt hetes vagyok) másfél kilót híztam. A vicces az, hogy ezelőtt utáltam enni. Létezik, hogy ez azért van, mert eddig túl sovány voltam és a szervezetem megpróbál egy picit a normális felé elvinni a baba érdekében? (164 cm-re voltam 49 kg) Az megnyugtató lenne:)
2008. ápr. 25. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen vitamint szedsz? Én az első 3 hónapban 6 kg-t híztam, utána abbahagytam az elevitet és azóta csak 1.5 kg-t.Vagy ez, vagy tényleg a hormonháztartásod borult picit meg és a szervezetednek szüksége van a fölös kilókra.Azt mondják a husosabb nők még könnyebben is esnek teherbe mert "anyásabbak".
2008. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Újra én.Amúgy érdemes lemérni a combodat 2 helyen a cicidet stb mert így mjajd meglátod, hogy a hízás szinte csak poci környékére megy.Ha nem méred akkor hihetetlennek tűbik, de nekem a cicim 10cm lett több körméretbe és ezek meg a hason kívül, csak a lovaglómra ment 5 cm.
2008. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
érdekes, mert elevitet nem szedet velem az orvos, pedig arról hallottam, hogy egész nap ehetne az ember:) vasas és folsavat szedek, de nem hiszem, hogy attól lenne, mert az terhesség előtt is ment bőven (pont azért ajánlotta az orvos, mert látta rajtam, hogy alig bírok kaját legyűrni magamon). De jó ötlet ez a körfogat-mérés, kipróbálom!:)
2008. ápr. 25. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyél!!!!!

Ha ilyen vékonyka vagy, nem is baj ha picit hízol. Valamit enni kell a pindurnak is. Az okosok azt mondják, a szervezet általában tudja mi kel neki.

2008. ápr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!