Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Farkaséhség ellen mit lehet...

Farkaséhség ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Eszem valami főételt,de utána 20 percel már megint nagyon éhes vagyok.Mit lehet ellenne tenni?
2010. márc. 31. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez ellen csak az ezüst hatékony :'(
2010. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy egyél többet :)
2010. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Látom sokan viccet csinálnak a kérdésekből. Lehet idegalapon is, hogy mindig éhesnek érzed magad,neked ugyan nem kell feszültnek lenned ahhoz,de talán az idegrendszered késztet az evésre. De ki tudja. Hallottam már olyanról is,hogy bélgiliszták elették a táplálékot a gazdaszervezettől és hiába evett állandóan az emberke,nem hízott és mindig éhes volt. Vagy csak evési kényszered van, ilyen esteben figyelem eltereléssel kell befolyásolni az evést. Ha egész nap elfoglalt vagy,eszedbe se jut enni.
2010. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyél amennyi beléd fér. Gondolom kamasz vagy. Ellenben mozogj rengeteget. Vagy még többet.
2010. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szerintem idegi alapon lehet
2010. ápr. 1. 22:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is állandóan éhes vagyok. Sokszor otthagyom a vacsorát, vagy az utolsó falatokat már alig tudom megenni, aztán eltelik egy óra és megint ennék.

Napközben pedig éhen halok. Egyszerre megeszek 6 zsömlét is szendvicsnek. Aztán még este 2 nagy tál ételt.

Gilisztás tuti nem vagyok, ráadásul én sajnos hízok is rendesen. Így is elég kövér vagyok.

Ideges vagyok nagyon, de én nem csak enni akarok, hogy pl. megnyugodjak, vagy hogy addig is lefoglaljam magam hanem tényleg úgy érzem, mintha egy falatot sem ettem volna még aznap és nem tudok nyugton lenni, amíg nem eszek. Ingerült vagyok, nem tudok a munkámra figyelni, aludni sem tudok éhesen. Ilyenkor inni szoktam sokat, hogy mégse hízzak annyit.

Nem tudom mit lehetne tenni, már a vitaminokat se szedem, nehogy a B vitaminok miatt mégjobban megnőjön az étvágyam.


Sokszor még akkor is éhes vagyok, ha teleettem magam vacsorára. Már mozdulni se tudok, de még mindig ennék. Olyan kívánós vagyok, pl. most is megennék még valami pudingot vagy gyümölcsturmixot. Vacsorára fűszeres kaja volt, meg se bírtam mindet enni de most ha lenne itt puding csak úgy tömném magamba, azt akarok enni nagyon! (Nem vagyok terhes, mielőtt valaki beírná)


Nem tudom ez mitől van, szerintem valami rosszul működik az agyamban és nem megfelelően szabályozza a dolgokat. Másra nem tudok gondolni.

2010. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
34éves férfi vagyok,176cm magas,83kg.Úgyhogy,nem vagyok kövér.Egyébként,azt hallottam,az orrod ésaz ajkad közötti részt(takonyvágány:)kell nyomnod egy darabig,és(állítólag)elmúlik ez az érzet,egy időre.
2010. ápr. 2. 00:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy emlékszem csináltam régen! :D De nem igazán segített, csak egy idő után már fájt az egész arcom a sok nyomkodástól :D Neked használ? (Bár gondolom ha használna nem írtad volna ki a kérdést.)
2010. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
hm . neked örökké üres a gyomrod.nekem örökké tele a herém. kapcsold össze a 2 őt xD
2010. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
22.18as hozzászóló:anyádat!
2010. ápr. 14. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!