Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék éjjel jelentkező...

Mit tehetnék éjjel jelentkező "farkaséhség" ellen?

Figyelt kérdés

Egy ideje éjjel felébredek 3-4 óra körül, rettentően éhségérzetem támad és addig nem tudok visszaludni, amíg nem eszek valamit.

Azóta jelentkeznek a tünetek amióta megvontam magamtól a cukrot és még néhány dolgot (Candida-diéta miatt)

Próbáltam azt is, hogy közvetlenül lefekvés előtt ettem (amit korábban sosem) és így végig tudtam aludni az éjszakát.

Ugyanakkor van pár kg súlyfeleslegem, és fogyni szeretnék, azonban félek, hogy ha így haladok, még inkább hízni fogok :(

Tudnátok valamit tanácsolni?


2008. nov. 24. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

A testednek jogos a reakciója! KIMERÍTETTED minden cukor tartalékod! A nap folyamán mindenképp kéne valamilyen szénhidrátot enni - pl. élesztő mentes tönköly kenyeret - javalsom a PISZKE ÖKO termékeit, mert ezeket fogyaszthatod kandida esetén is.

Vagy ha nem tudod beszerezni, tönköly lisztből magad süss lepényt (víz+liszt+só)

2008. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
RÖGTÖN EGYÉL MEG EGY GYOMORSAV ELLENI TABLETTÁT.A RENNIE AZ JÓ,DE A REMEGEL MÉG JOBB.
2008. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Víz+liszt+só= BODAG BODAG !!!
2010. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!