Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szilikon mell és a terhesség?

Szilikon mell és a terhesség?

Figyelt kérdés
Tapasztalatotokra vagyok kíváncsi vagy ha ismerősötöknek volt hogy változik terhesség alatt,szoptatáskor okoz e problémát.

2012. jún. 2. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Második babámat várom, 7 éve van szilikon mellem. Hál'istennek semmi problémát nem okozott a szoptatásnál, volt tejem is bőven!

Viszont teljesen alakját vesztette, lógnak sajnos és hatalmasak, kétszer akkorák mint voltak.... Szerencsére stria meg ilyesmi nincs rajta, csak borzasztóan megereszkedtek. Bár én ezzel nem foglalkozom egyáltalán, a gyermekeim az elsők számomra+ melltartóban nem látszik úgysem, férjemnek meg így is tetszik...


Pár év múlva ha már nem tervezünk újabb babát akkor újra megcsináltatom.


Tanácsom: ha még gyermekvállalás előtt állsz akkor mindenképp vád meg azt az időszakot amikor már nem tervezel több babát és utána csináltasd meg. Persze nem törvényszerű, hogy neked is alakját veszti majd, de még ha nem is szoptatsz a terhesség és a hormonok megteszik a hatásukat....

2012. jún. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülök hogy írtál!És a terhesség elején fájt amikor nőttek?én nagyon a terhesség elején vagyok és napi 1-2szer érzem csak enyhén hogy fáj inkább égő érzést érzek többször.Volt már terhességem amikor még nem volt implantátumom és teljesen más volt a fájdalom,sajnos akkor nem maradt meg a baba:(
2012. jún. 2. 07:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem a szilikontól fáj, hanem a hormonoktól, terhesség velejárója:) Nekem is hol fáj, hol nem fáj, de ugyanilyen mellérzékenységről számoltak be a nem szilikonos ismerőseim is, úgyhogy ennek semmi köze a szilikonhoz:) Sőt, örülj, hogy fáj és érzékeny mert azt jelenti, hogy dolgozik a szervezeted, vannak tüneteid, szóval a baba is jól van:)


Sok sikert Neked a terhességhez,minden rendben lesz, ne is foglalkozz a szilikonnal, megy majd minden mint a karikacsapás,most a babád az első:)

2012. jún. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem most van második terhességem szilikonnal. nekem nem változott semmi első után, sem a formája sem a mérete, szerencsére. volt sok tejem! szoptatás után le akarom cseréltetni, mert már 13 éve bent vannak!
2012. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A baratnomnek van, nem nekem, de mivel elmondott mindent, igy valaszolni tudok. Nyoc eve van neki, kozben ket gyermeket szult, mindkettot kb 8-10 honapig szoptatta. Nagyon pici cicije volt, tehat felvarrast nem csinaltatott. Azert irom, mert akkor lehet kerdeses a szoptatas, ha a bimbot is at kell helyezni.

Neki is megereszkedett valamennyire, mert szoptatasi idoszakban nagyon megnott, utana nem lett olyan feszes, mint volt. De nem durva a helyzet, nem is akar ujabb mutetet.

2012. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt mellfelvarrásom, bimbóáthelyezés is. semmi problémám nem volt szoptatásnál! nagyon sok tejem volt!
2012. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!