Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon durva fogínygyulladás....

Nagyon durva fogínygyulladás. Bedagadt az ínyem alul két fogam között, de olyannyira, hogy vérzik már napok óta és fityeg. Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Rendszeresen mosom a fogaimat, öblögetek minden fogmosás után Listerinnel, és mégis így jártam. Valamit tudnátok ajánlani? Ez a "fityegés" nagyon megijesztett. Olyan, mintha kiszakadna egy darab az ínyemből.

18 hkm


2012. jún. 2. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
a fogorvos szerint ez normális!! Én is mentem fogínygyulladással fogorvoshoz, az egész ínyem be volt dagadva, alig tudtam enni. Gyorsan Lacalut Aktiv fogkrém és a szájvize!! nekem az használt leggyorsabban, mást is próbáltam, de az teljesen elszínezte a fogaimat.
2012. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mihamarabb fogorvos, fogja ecsetelni, lemegy a gyulladás és visszahúzódik a foginy is.

Tényleg szakorvos kezelje, mert fogvesztéssel is járhat.

Addig talán kamillával öblögess.

2012. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, el menten fogorvoshoz, gyorsan csinált egy fogkő leszedést és mondta hogy szájvizet meg fogselymet hasznaljakfolyamatosan. Azóta jobb, de azt mondta hogy terhesség alatt menjek 2 havonta hozzá tisztításra.
2012. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod a választ, irány a fogorvos. A tartós gyulladás beindíthatja a szülést. Gyakran előfordul a fogínygulladás kismamáknál, de kezelni kell orvos által előírt kezeléssel.jobbulást!
2012. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fogorvos leecsetelheti,öblögess kamillával,és használd ugyanúgy a Listerint.(nekem is be volt gyulladva,elmentem a dokihoz,ő ajánlotta) 2 nap alatt elmúlt a gyulladás.


38+4hkm

2012. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a 12. héttől vérzik kicsit meg van dagadva néhány helyen. A szájvíz segít de nem oldja meg a problémát, legalábbis nálam.mondjuk szerencsére nem fáj.érdemes megnézetni, hátha tud a doki adni valamit rá.én is nemsokára megyek.
2012. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!