Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy terhes nőnek mikor indulha...

Egy terhes nőnek mikor indulhat be leghamarabb a tejtermelése?

Figyelt kérdés
2 negatív teszttel állok a kezemben, a melleim mégis duzzadtak és tejszerű fehér folyadék jön belőle, ami néha teljesen fehér néha átlátszó.
2007. aug. 14. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A terhes nőnek is csak szülés után indul be a tejtermelődése,a többi nem normális!A kérdésed alapján úgy gondolom,/néha ilyen,néha olyan/ hogy már régebben fennáll ez a jelenség.Mindenesetre jobb,ha nőgyógyászhoz fordulsz ő biztos választ fog erre adni.
2007. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
29hetes terhes vagyok.Már 20.hét óta van tejem ami teljesen normális azt mondta az orvos,ha nem lenne az mitől nőne a kismamának a cicije már a terhesség alatt, miért nem csak szülés után? ne aggódj ez teljesen normális!!!
2007. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Én is ugy tudom hogy teljesen normális ha valakinek szülés elött beindul a tejtermelödése!!
2007. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En het hetes terhes voltam,amikor megindult a tejtermelesem.
2007. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Azt írtad vn 2 negatív teszted. Orvosnál voltál már? Kimondta hogy terhes vagy? Mert az a tuti! Az egyik ismerősömnek PCOS-e van, és nála is volt már ilyen álterhesség-szerűség. Neki is folyt a teje, megvoltak a tünetei...stb. Pedig nem is volt terhes! Szerintem menj el orvoshoz!
2007. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek is folyt valami a cicijéből, mint később kiderült gennyes váladék volt! MENJ ORVOSHOZ!
2007. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!