Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ti mentek napra,...

Terhesen ti mentek napra, strandra, vagy fürdőzni valahova?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
a napsütés különösen jó, persze bekenve és a hasadat takard be törivel, ne vidd túlzásba, max. egy órát, utána fa alatt is jó! Sós tengervízbe minden további nélkül lehet menni, melegvízbe tilos, édesvíz (Balcsi pl.) óvatosan, pl. nekem azt tanácsolták, tegyek fel egy kefírbe mártott tampont a fürdés alatt. Hát ezeket tudom én tanácsolni:)
2009. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Terhesen semmilyen tampont nem szabad felhelyezni,nemhogy kefírbe mártottat!!!Olyan fertőzést okoz,hogy a nőgyógyász nem fog érte megdícsérni!

Egyébként a természetes vizekben szabad fürödni,legyen az édes víz v. tenger!A Balaton az idén a legtisztább minőségű tavunk!

2009. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hetesen megyek a jövő héten nyaralni Olaszországba, semmi akadályát nem látta senki, hogy ne menjek, ezért ugrottam bele.
2009. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi, de doki ajánlotta a kefíres vagy joghurtos tampont, mivel az élőflórás és megegyezik a normál hüvelyflórával ill. annak ph-jával. Fertőzést nem tud okozni, a vízben lévő baktériumok viszont elég csúnyát!
2009. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Én is hallottam már a tamponról, csak nem kefíreset, hanem canesteneset és minit. És csak addig, amíg a vízben vagy. Utána ki kell venni, ha újra vízbe mész, akkor megint... Doki mondta ezt is!
2009. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hú de csúnyán lepontozgattátok egymást! Azért köszi a válaszokat számomra hasznosak voltak.
2009. júl. 2. 08:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi a 18:56-os válaszolónak a megerősítést, ezek szerint nem teljesen hülye a dokim:) Természetesen én is mini tamponra gondoltam, és csak addig, míg vízben van az ember.
2009. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fürdeni igen, de ha lehet, csak természetes vízbe megyek. Napozol is, de csak mértékkel és nem tűző napon, inkább félárnyékban, vagy a hasamat letakarva, mert engem így megnyugtat. A kefíres/joghurtos tamponról már én is hallottam.
2009. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!