Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki ezt mondani az orvosnak?

Ciki ezt mondani az orvosnak?

Figyelt kérdés
11 hetes kismama vagyok!magán dokihoz járok,már 3*voltam.de a megadott időponton túl,eddig mindig ott ültem 1-másfél órát mire bekerültem!ez engem nagyon zavar!azért járok hozzá,hogy ne kelljen órákig ücsörögnöm,várni,erre nála ugyan ez van!!szerintetek égő ha megemlítem neki,hogy engem zavar hogy ennyit kell rá várnom?jó,ha negyed órát csúszna,de ez azért sok,nem??
2009. júl. 1. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez tényleg sok!Nagyon sok!!!Én megemlíteném,lesz ami lesz!
2009. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha nagyon zavar, említsd meg neki burkolt formában, de úgy, hogy egyértelmű legyen.

Jó esetben megérti, és tesz ellene.

Rosszabbik esetben, rosszul esik neki, nem tesz semmit.


Mivel 11 hetes vagy, még mindig van lehetőséged váltani, ha nem tudnátok szót érteni.

2009. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Én is ilyen magán dokihoz jártam a terhességem alatt, ahol a beírt időponthoz képest minden alkalommal kellett még várni 1-1,5 órát. Én is mindig ki voltam bukva, de nem említettem meg neki. Aztán ki is derült, hogy egy pénzéhes alattomos doki, mert az utolsó magánrendelésen lekezelően mondta, hogy ha nem tudok neki a szülésre X összeget adni, akkor felejtsük el egymást. Mindezt akkor mondta, mikor már nem kellett többet magánrendelésre mennem, hanem már csak a kórházba. Ameddig toltam a pénzt, addig olyan mézes-mázas volt. Váltanom kellett volna még az elején.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy most még tudsz váltani, mert szerintem az hogy 1,5 órát kellett minden alkalommal várni a magánrendelésen az is arra utalt, hogy dupla annyi pácienst oda rendelt, mint ami az időbe bele fért volna, csak hogy minél több 10ezrest beszedhessen egy nap.

Kívánom, hogy a te orvosodnál ne így legyen, de azért én érdeklődnék felőle, hogy milyen a híre. Vagy már régóta ismered?

Üdv!

39+1 hetes km

2009. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Én már 3 különböző magándokinál voltam, és mindenhol másfél-2 órás csúszás van. Ez a normális. Azért van, mert 10 percenként jegyzi elő a betegeket, de mindenki bent van fél órát.

Én nem szóltam.

A következőt teheted:

A rendelés elejére kérsz időpontot, akkor még nincs csúszás.

Vagy, ha tudod, hogy mindig késik, indulás előtt hívd fel a rendelőt, hogy hogy állnak. Eszerint, ha 7-re van időpontom, 6.45-kor felhívom, hogy mi van. Közli velem az asszisztensnő, hogy 1 órát csúsznak, így 8-ra megyek oda. Persze mindenki vágja a pofákat, hogy én megyek be elsőnek, ők meg már várnak, de ez a legjobb megoldás.

2009. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En is maganrendelobe jarok,negyed orankent kovetkezik egy egy paciens de nem lehetek merges a dokira ha pl.egy paciensnek csak megnezi a leleteit masnak pedig fel orat ultrahangoz.Velem is elbeszelget neha a babrol,tanacsokat ad stb.es akkor elnyulik a negyed ora...Turelem kell mert foleg van olyan hogy egyes orvosoknak nem tetszik a figyelmeztetes...
2009. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Akkor nekem a legjobb!Sztk-ba járok,időpontra,soha nem kell várni és mindez ingyen van!
2009. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Sztk-ban 5 órát vártam, a szüleimnek kellett szólnom, hogy a nagyobbik fiamat hozzák haza a suliból, mert nem érek oda, aztán a magándokimnál kb 15 perc volt a max amit vártam. Igaz nem túl ismert doki, mert még fiatal, nem is pénzéhes nagyon, és nem sok beteg jár közvetlen hozzá, mert sztk-ban is rendel, de azért elvárható lenne minden magánorvostól, hogy fél óránál többet ne kelljen egy kismamának várakozni.
2009. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Székesfehérvári Sztk: időpont reggel 9-re. Hu, de jó, akkor talán nem kell sokat várni.

Odamegyek 9-re, névsorolvasás. Behívtak 9-re 30 beteget, majd Isten tudja milyen sorrendben hívták be őket. Délután 1-kor jutottam be, megkérdezte a doki, hogy van-e panaszom, mondtam nincs, adott egy pecsétet a terheskönyve, és elküldött. Na, ezek után mentem el magándokihoz. Inkább várok, de bánjon velem normálisan, és vizsgáljon meg, hogy minden rendben van-e. Na, meg ennyit azért ott nem vártam egy pecsétért...

2009. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha nekem így lett volna tuti szólok neki és ha nem változtat és 1-2 alkalom után is ennyit kell várnom rá akkor szó nélkül váltottam volna.

Az én dokimra 10 percnél tovább nem kellett várni (pedig főorvos)kivéve egy alkalmat amikor kb.30-40 percet vártunk de akkor is betelefonált a rendelőbe és elnézést kért mindenkitől mondván, hogy egy komoly műtétje volt ahol komplikáció adódott és sajnos emiatt késik.

4,5 hós anyuka

2009. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom! Van ennek másik oldala is. A barátnőm volt terhes, mindig 1-1,5 óra csúszás volt. Kb telefonon egy hét volt az előjegyzés. Aztán egy nap begörcsölt és vérzett. 1 órán belül megnézte. Szóval sokat kellett várni rá, de máskor meg ha baj volt rögtön ott volt.
2009. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!