Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatos hátfájás ellen...

Iszonyatos hátfájás ellen valamit javaslat?

Figyelt kérdés
21hetes kismama vagyok és jobb oldalt a hátam iszonyatosan fáj már nap végére jobb oldalt elől a bordám is és úgy érzem mintha a fájástól el is zsibbadna ott a bordáimnál elől. Csak az használ ha fekszem. De azt meg nem tehetem meg egész nap. Igaz a babának nem lehet baja ebből?
2012. jún. 4. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

pihenj, masszíroztasd a pároddal, próbálj ki minél több praktikát. én alvás közben mindig kipárnázom magam, a hasam alá teszek egyet és a hátamhoz. így sokkal jobb és nem is fáj annyira. viszont ez a terhesség velejárója, nem igazán lehet mit tenni ellene, maximum enyhíteni egy kicsit.

minden jót Neked és boldog babavárást!

26 hkm

2012. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kismama torna vagy kismama jóga nagyon sokat segít, később még rosszabb lesz, most még kitudod mozgatni, nagyon jó kis gyakorlatok vannak.

36 hetes kismama

2012. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a bal oldalt fáj a hátizmom, de nekem csak kb 1hete kezdte és most vok 31 hetes. én tornáztam eddig meg még rengeteget mozgok, nagyon aktív vok. Így hálég annyira nem vészes, amikor érzem a hátfájást akkor hátra dölök a fotelben pár percre és már nem is fáj utána. Kicsit tényleg jó, ha megmozgatod magad, mert 21 hetesen még nagyon korai, hiszen még a hasad nem lehet akkora nagy. Nekem sem óriási, de azért mostmár kezdem érezni a súlyát. Előző babámnál nem voltam valami aktív. Elég korán kezdtem elgémberedni és a 35. héten már akkora voltam mint a ház és alig tudtam mozogni. Elegem volt az egészből, olyan voltam mint egy magatehetetlen vegetáló zsák krumpli. Na most már úgy mentem bele ebbe a második terhességbe, hogy na ezt soha mégegyszer. Mindenre odafigyelek néha kicsit görcsösen is: torna, kirándulások, séták, egészséges táplálkozás, sok folyadés és totál jól vok. Mondjuk igaz, hogy a 4 évesem nem is hagyná, hogy lustuljak, mozgásban tart egyfolytában, focizunk, biciklizünk, kúszunk, mászunk a szőnyegen, na meg a sok házimunka. Szóval az én receptem ennyi. Bevált, semmi görcs, fittség, könnyed mozgás és ami fontos még egy kicsit sem vizesedem és csak 2kg plusz eddig. Bocsi csak ezeket azért írtam le hátha tudlak felpezsdíteni valamivel! Jobbulást, kitartást!!!!üdv
2012. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 5. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!