Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petezsákban hematóma?

Petezsákban hematóma?

Figyelt kérdés

6+4 hetes terhes vagyok. Petezsák 23 mm, clr: 5.8 mm, szikhólyag 3,5 mm. Szívhang van.

Az uh leleten még ez áll:

"A petezsákban 11 mm-es echodensebb képlet látható - hematóma?"

A doki szerint hematóma lehet, 1 hét múlva menjek vissza, vagy felszívódik, vagy vetélés.

A neten egyetlen esetben sem találtam petezsákon belüli hematómát! Hallott már valaki ilyenről? Vagy mi más lehet az?

Netes doki sem válaszolt semmit, csak azt, hogy nézessem meg mással is. Az UH-t csináló dokinak elég jó gépe és nagy tapasztalata van, de azért megpróbálok keríteni egy másikat is, aki megnézné.

Addig is jól jönne némi támpont, hogy mégis mi ez?

Már két missed ab volt, nagyon szeretném ha nem lenne 3. is.


2012. máj. 31. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
juj ez durván hangzik. nekem a petezsák mellett volt és így is feküdnöm kellett sokat meg gyógyszert szednem. mindenképp megnézetném vki mással is. nagyon drukkolok nektek
2012. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!