Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák volt már valakinek...

Kismamák volt már valakinek olyan eredménye hogy magas volt a kockázata a Down-kórnak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 14:25
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
kedves utolsó válaszoló! Próbálj megnyugodni. Ez az eredmény még mindig csak azt jelenti, hogy kevesebb, mint 1 százalék esély van a beteg babára, 150 ilyen véreredménnyel 1 lesz csak! beteg. Az utóbbi pár hétben két ismerősömnek is lett a tiédnél rosszabb eredménye (1:86 és 1:27-ikreknél) és a napokban derült ki mind a kettőjüknél, hogy minden a legnagyobb rendben van! Nálatok is biztos, hogy így lesz!
2012. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Köszönöm a biztatást..
2012. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Én drukkolok minden kismaminak h rendben legyen az eredménye!!! Én 25-én megyek vizsgálatra,kiderül majd. De úgy kell menni h minden rendben van,nem szabad görcsölni,vhogy bele kell az embernek beszélnie saját magába akármilyen nehéz is hogy nem lesz baj,stb.
2012. jún. 11. 22:28
 14/45 A kérdező kommentje:

Engem elküldtek genetikai tanácsadásra,ott valószínű h lesz magzatvíz vétel v bármi más..nem tudom. de ultrahnag biztosan ahol kimutatja h van-e baj. Nyugi kismamik!! Én is félek ám,de biztos nem lesz baj!!

Üdv.: 16 hetes kismama

2012. jún. 11. 22:32
 15/45 A kérdező kommentje:

Még kifelejtettem azt h 18-án lesz az AFP-m és ennek az eredményével kell mennem genetikai tanácsadásra. Majd írjatok az eredmény miatt h kinek milyen lett!!!

:)

2012. jún. 11. 22:34
 16/45 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt hogy a kombinált teszt eredményével kellett mennem a genetikai tanácsadásra (Bajcsy kórház Bp.) 5 órát ültünk. Behívtak a genetikai tanácsadónőhöz, aki felrajzolta a családfánkat.. (az eredménnyel nem is igazán foglalkozott én faggattam) és már ott aláíratták velem a papírt hogy beleegyezek a Chorionbiopsziába holott a genetikus a gyereket még nem is látta.... majd aláírtam a papírt, ültünk még kint pár órát utána mentünk be a dokihoz... Ő alaposan megvizsgált, ráírta a papíromra hogy semmilyen genetikai eltérés nem látható, és már kaptam is a biopsziára az időpontot... 2 hétre rá... onnan (a biopsziától) az eredmény 4 hét... Vagy telefonálnak vagy nem... Vagy ki tudja deríteni a dokim vagy nem.. De a hivatalos eredményekért 28.-án megyek vissza... és ekkor lesz egy kontroll is... nekem az AFP-t most eleve eltolták.. Mert a szúrás befolyásolta volna az eredményt.. Az most lesz a héten 17-hetesen...
2012. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Hát ez nem semmi! Nekem is Pestre kell mennem majd a kombinált teszt eredményével és az AFP eredményével. Nekem az I. Női Klinikára ,a Baross utcába. Drukkolok Neked! Azért ez milyen már h órákat várakoztattják a kismamákat,akkor minek az időpont?! Párod is ment veled?
2012. jún. 12. 11:31
 18/45 anonim ***** válasza:
a Bajcsyban nem adnak időpontot. Kedden van és csütörtökön genetika. Akkor kell menni 2-től... Amikor sorra kerülsz majd akkor.. De aznap mindenki sorra kerül aki megy.. Ha este 9-kor is.. Azt mondják ha időpontot adnának akkor mondjuk augusztusra kerültem volna sorra.... Én is drukkolok neked... Igen a párom is jött velem.. És szinte mindenkivel. Őt is kikérdezték a családjáról, a tanácsadásra és az UH-ra is bejött.. Egyébként a Leletemre rá írták nagy betűkkel hogy semmilyen genetikai eltérés nem látható. De a biopszia indokolt.. Furcsa... De reménykedem.. Ha a dokim ügyes és már a "Mi" kromoszómáinkhoz hozzá nyúltak hétvégére tudom hogy mi a helyzet..
2012. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Sziasztok. 1:150 pozitív kombi tesztes vagyok.. A kérdező kismamával is minden rendben lesz.. Nekem is egészséges a kisfiam... :)


és most már büszkén írom:


18 hetes kismama :)

2012. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

De jóóóóóóóóóóóóóóó!! Örülök nektek!! :)

Köszike,remélem velünk is minden rendben lesz! Hétfőn megyünk vizsgálatra Pestre. Milyen vizsgálat volt neked?

2012. jún. 21. 12:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!