Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák volt már valakinek...

Kismamák volt már valakinek olyan eredménye hogy magas volt a kockázata a Down-kórnak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 14:25
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Közben utána is olvastam a jó eredményeknek,én is jónak láttam. Mindenkinek jó lesz az eredménye!! :)

Én hétfőn megyek Pestre a genetikai tanácsadásra,remélem minden rendben lesz! Csak az eredményt mire megmondják,sztem az a 3- v 4 hét 1 évnek fog tűnni.

Drukkolok Nektek! Majd írjátok meg az eredményeket! Puszi :)

17 hetes kismama

2012. jún. 22. 17:38
 32/45 A kérdező kommentje:
Sziasztok Kismamik! Voltam ma genetikai uh-n és tanácsadáson. Az uh-n nem volt gáz,csak az,hogy a pici agyában van 2 ciszta. Egy 4 mm-es és egy 5mm-es plexus chorioideus cysta. Azt mondta a szonográfus hogy ez spontán fel fog szíódni,amit nagyon remélek,meg olvastam is erről. A genetikushoz amikor vissza mentünk,ő egyből azt mondta hogy magzatvíz vétel,se én se párom nem egyeztünk bele,mert igazából nem utal rá semmi rendellenesség. És ráadásul nem volt se megértő,se törödő ez a doki,telefonált a haverjával meg még nem tudom kivel,de nem figyelt rám abszolut,mindent harapófogóval húztam ki belőle. Egy szívuh-ra be vok ott a Klinikán jegyezve,arra el fogok menni. Jöv7en meg egy 4d-re,másodvéleményt is akarunk,mert ez a doki kifejezetten bunkó is volt és szart bele magyarán.
2012. jún. 25. 15:50
 33/45 A kérdező kommentje:
Kislányom lesz egyébként :)
2012. jún. 25. 15:50
 34/45 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kiscsajhoz... :) Biztosan nem lesz gond.. Nálam sem volt az UH-n a kombi teszt ellenére és minden ok.. lett :)
2012. jún. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
De neked a kombi teszt milyen lett?
2012. jún. 26. 08:54
 36/45 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm :)
2012. jún. 26. 08:56
 37/45 anonim ***** válasza:
Szia!megint én vagyok, az 1 :710-es.Az én kislányom fejében is találtak 2 5 mm-s cisztát a 18 hetes uh-n ezért is végeztettem el az amniocentézist, holnapután megyek eredményért, majd megírom.Viszont két napja voltam uh-n és a ciszták eltűntek, aminek nagyon örülök, neked is így lesz, majd meglátod!!Ezek a ciszták az agyfejlődés során alakulnak ki, ha nem nőnek, és felszívódnak, semmi gond nincs velük.
2012. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Én is a Braoss utcában voltam genetikai tanácsadáson, valóban nem valami beszédes az orovos, de nagyon profik! Te ott nem voltál ultrahangon, mert engem ott is megvizsgáltak,és ott már csak egy cisztát találtak...
2012. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

08:39 vagyok..


1:80 lett a kombi tesztem.. És az AFP-m is nagyon rossz lett... én bevállaltam a magzat vizet. rendben lett...

2012. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Nekem megnézték uh-n a Barossban a babát,genetika volt. Ott rendes,normális volt a nő,a szonográfus ,elmagyarázott mindent,de nem ,nincs semmi eltérés.
2012. jún. 26. 11:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!