Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák volt már valakinek...

Kismamák volt már valakinek olyan eredménye hogy magas volt a kockázata a Down-kórnak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 14:25
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
akkor már biztos addigra felszívódtak a ciszták!Nem lesz semmi baj, meglátod!De én nem mertem nem vállalni az amniocentézist, ert azt mondta a genetikus, hogy 1,2-1,5 százalék a beteg baba, és 0,5 százalék a vetélés-esély...úgyhogy belevágtam, pedig még van egy 2 évesem is, aki egyfolytában ugrál rajtam, emelni kell...szerencsére nem lett baj, mert nagyon ügyesen csinálják a beavatkozást, és remélem, holnapután jó eredményt kapok.Nekem is kislányom lesz.
2012. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

Nekem egyébként tegnap nézték meg fent a Baross utcaiban,a ciszták megvannak,remélem el is tűnnek. Nekem párom az,aki nagyon ellenezte és én sem merem válallni,mert ha tényleg annyira nagy baj lenne akkor az uh már kimutatta volna.

2012. jún. 26. 11:42
 43/45 A kérdező kommentje:
Drukkolok! :)
2012. jún. 26. 11:42
 44/45 anonim ***** válasza:
szia, az 1:710-es vagyok, szerencsére minden rendben,és kislány!!Minden jót, és biztos veletek is minden rendben lesz!!
2012. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon örülök neki! Gratulálok! Majd 12-én szívuh lesz a babának,megírom h mi volt. De biztosan velünk is minden rendben lesz! :)
2012. jún. 30. 10:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!