Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha elmúltam 8 hetes...

Baj, ha elmúltam 8 hetes terhes, és így megyek először dokihoz?

Figyelt kérdés
A folyton rohanó kicsi lányom és családi életem mellett most esett le, hogy lassan két hónapja nem jött meg. Pontosan tudom, mikor jött meg utoljára, szóval 8-9 hetes vagyok, és most mennék dokihoz. Szerintetek nem fog leszidni? Nem direkt csináltam... Ti mikor mentetek először, és ha később, akkor mit szólt a doki?
2012. jún. 5. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond, legalább már biztosan látszik uh-n a bébi.
2012. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, most már mozoghat is uh-n. :)


Gratulálok!

2012. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj, már lesz szívhang is, majd mehetsz is már utána a védőnőkhöz, kiskönyvért!

Gratulálok

2012. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugodtam :)

A lányommal rögtön teszt után mentem, de akkor még volt időm lesni az időt.

Már terveztük a tesót, nem is tudom, hogy fordulhatott elő, hogy nem figyeltem a ciklusom...

2012. jún. 5. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én dokim kérése, hogy 8-10 hét körül menjünk először, előtte felesleges. (Persze ha amúgy minden rendben)
2012. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 10 hetesen voltam először és a dokinak egy rossz szava se volt így már legalább volt szív hang is meg mocorgott is rendesen az UH-on :o)

A következővel se mennék hamarabb így nincs idegeskedés ha mondjuk a 6. héten még nincs szívhang csak késöbb.

Üdv 21+4hkm

2012. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kivártam a 8 hetet, mire a dokim mondta, hogy ő csak 6 hetesnek látja (a meéretek szerint is). Még jó, hogy nem mentem hamarabb, nem látott volna semmit. (Egyébként nem értem, hogy lehet, mikorra a fogantatást teszi nekem már pozitiv tesztem volt... De mindegy, 2 hét múlva pontosítunk.)
2012. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!