Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nektek melyik krém,...

Kismamák, nektek melyik krém, vagy olaj volt hatásos a terhességi csíkokra? Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hatásosnak egy sem hatásos, max nem szárad a bőröd, pl. zsíros testápoló! De mindez genetika, ha hajlamos vagy lesz, ha nem, nem! Sajnos :(

35 hkm

2012. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én a dm-ben kapható Babylove Mama nevű terméket használom.Terhességi csíkokra való.Ha jól emlékszem 1200 Ft körül van. De tényleg nagyban a genetikától függ.

26hkm

2012. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok semmit ajánlani. Mindennel kentem, de az utolsó hónapban mégis csíkos lettem. Nagyon viszketett a bőröm.
2012. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Shea vaj és csengőlinka olaj keverékét használom, nekem bevált!

32hkm

2012. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első trimeszterben extra szűz olivaolajjal és babaolajjal kentem. Nem használtam speckó- stria krémeket, mert rosszul voltam a szaguktól.

Azóta Naturlandos babapopsi krémet használok, mert egész nap tök rugalmas tőle a bőröm.

Sok vizet igyál, az is segít állítólag.

Egyébként sok csíkom lett kamaszkoromban, mert gyorsan nőttem. Genetika is nagy mértékben. De eddig még nem jött ki új csíkom, remélem nem is fog, ki tudja, azért én kenem mint állat. :D Jah és a régiek is halványultak. :)

D

2012. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is a Dm-es Babylove Mama-t használom, majd meglátjuk mennyire lesz hatásos!
2012. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sokan akkor erre a babylove-ra szavaztok. Kipróbálom akkor én is. Nekem is volt idő, mikor hiretelen rám jött pár kiló, és ott ki is jöttek csíkok, ezt most szeretném legalább a hasamon megelőzni... Köszi a válaszokat.
2012. jún. 5. 21:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Extra szűz olívaolajjal kenem magam, és testápolóval, sehol egy csík.

36 hetes kismama

2012. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a Johnson's babaolaj NAGYON bevált az elözö terhességemnél is,most is ezt használom! Naponta többször használom,de a legjobb fürdés után vizes börre kenni. Nekem 1 darab csíkom sincs. Boldog babavárást!

16 hetes kismama

2012. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
babaolajat kentem a nedves bőrömre zuhanyzás után.De a genetikától is sok függhet.Amúgy bevált,csak ott hasadt meg ahol nem kenegettem,ezt hittem a fenekem nem fog nőni,de halvány csíkok és a francia bugyis bikini eltakarja ha strandolni akarok:)
2012. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!