Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nektek melyik krém,...

Kismamák, nektek melyik krém, vagy olaj volt hatásos a terhességi csíkokra? Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én csak sima jó zsíros testápolóval kentem, a 3. trimeszterben naponta 2-szer, előtte csak egyszer fürdés után. Amúgy az olivaolajról nagyon jókat hallottam, úgy terveztem, hogy majd azt (is) fogom használni, de úgy éreztem, hogy jó ruganyos a bőröm, és nincs szükség rá. Nem is volt, nem lett egy csíkom sem, és a bőröm is gyönyörűen visszahúzódott szülés után. Pedig én féltem a striáktól, mert pubertás koromban nagyon hirtelen kinőiesedtem, és ez nyomott hagyott a combomon, csípőmön, és a melleimen is kicsit.
2012. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én mind a 2babámnál a Babylove Mamma krémet használtam kb a 2.hónaptól,semmi csíkom nem volt a szülésig pedig 3930g és 4300g volt a két fiú...

Viszont szülés után nem kentem,mert azt hittem ez csak marketing,hogy utána is kell kenni.

Hát nem.

Mert szülés után 1hónapban az egyik combomon kívül lett 2kis repedés,ami szinte nem is látszik csak érzem mikor végig megyek vele az ujjammal...

Utána őrült mód kenegettem,így nem lett nagyobb csak jó tanúság volt...

2012. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, biztos, hogy használni fogom valamelyik tanácsot... Vagy mindegyiket :-)
2012. jún. 7. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!