Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Látszik-e valakinél, hogy kis...

Látszik-e valakinél, hogy kis fia lesz vagy kis lánya? Ki hogy érzi magát? (24 hetes kismama)

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, már a 16. héten látták,hogy fiú (3.baba) most vagyok 20 hetes.

a 2. gyereknél is 16 hetesen mondták,hogy fiú,(6 éve) viszont a lányom 27 hétig titkolta magát (igaz ez 13 éve volt)

2012. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem látszik.. Nekem mindenki lányt tippel a hasam alapján pedig fiam lesz :)

Egyébként jól vagyok csak sokat fáj a dereka..

Te hogy vagy?


28hkm

2012. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a 16. héttől egyértelműen kisfiút mondanak. Remélem, hogy az is lesz, mert már a babakocsit is megvettük, persze full kéket! :)))
2012. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia! nekem az elejétől azt mondták, hogy fiús hasam van, hát igazuk is lett, kisfiút várunk :) egyértelműen látható volt a 17. heti uh-n, szóval ha a doki nem mondja, akkor is rájövök :) egyébként egyidősek vagyunk, én is a 24. hétben járok. tüneteim: álmosság, de valami hihetetlen módon, derékfájás, fagyi kívánás, alvászavar, állandó pisilés.

viszont ezeket leszámítva remekül vagyok, a baba rengeteget mocorog :))

és Te, hogy vagy?

üdv :)

2012. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok köszike a válazsokat! Én remekül érezem magam!.... MIndíg nevetek nekem nincsennek fáradékonyfágom álmosságom...... nem kívánok semmit se de ez az elejétől fogva így volt se hányinger se hányás semmi... mindt ha nem is lennék kismama :)

Nekem a hasam aljától csúcsosodik így már az elején mondták, hogy fiús a pocim és kisfiam is lesz :) Nekem is sokat mocorog de főkként este meg kora reggel :)

Jó babavárást kívánok!

2012. jún. 19. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!