Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Combtőbe sugárzó nyilallás...

Combtőbe sugárzó nyilallás volt valakinél? 39 hetes kismama vagyok, tudom, most már bármi lehet, de ezzel hetek óta szenvedek. Úgy belenyillal, hogy mozdulni sem bírok.

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, es en ezt mar erzem tizenhetes korom ota. persze azota rosszabb lett. Nekem s szemeremtesetm, csontom, huvelyem is nagyon szokott fajni, de az is ismeros amit te irsz. Kitartast, neked nincs mar sok hatra! Konnyu szulest!
2012. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is már hetek óta van, a farcsontomból sugárzik le a combomba, úgy hogy néha még az ágyon megfordulni is nagyon nehéz!!! 24+6hkm.
2012. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van hetek óta, elvileg annak a jele, hogy lazulnak az ízületek, ami jó jel. Kitartás, már csak pár nap...én legalábbis ezzel nyugtatom magam már egy ideje. :)


40 hkm

2012. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Adrika ***** válasza:
18 hetes kismama vagyok,én is érzem egy ideje és mit ne mondjak igencsak kellemetlen.Sokszor alig tudok lépni,ránehezedni a jobb lábamra,mert leginkább a jobb combtőbe érzem ezt a nyilallást/fájdalmat.Nektek mikor kezdődött?Mitől lenne jobb?
2012. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!